Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

1.9 dci Laguna 2 2001 - świeci kontrolka świec żarowych

Grzegorz Kołczak 26 Paź 2011 21:38 4589 2
  • #1 26 Paź 2011 21:38
    Grzegorz Kołczak
    Poziom 8  

Witam wszystkich. Panowie tak się cieszyłem gdyż po włożeniu paru tysiąców na początku użytkowania normalnie przez rok czasu nic się nie działo. ( zrobione ok 15000km) aż do dziś, kiedy zapaliła się żółta kontrolka niby świec żarowych. Oczywiście powtórka z rozrywki, autko przechodzi w tryb awaryjny po czym po zgaszeniu i odpaleniu jest wszystko ok. Turbinę wymieniałem z rok wcześniej i wówczas sytuacja była identyczna, i teraz bardziej się temu przyjrzałem i usłyszałem pewne brzęczenie. Po zaczerpnięciu trochę wiedzy z neta wydaję mi się że to sterownik turbiny wydobywał z siebie takie dźwięki. Czy da się to jakoś wyczyścić może ktoś się z tym spotkał. Po wymianie turbiny ( zakupiłem drugą po regeneracji) autko ładnie ciekało i cieka, tylko martwi mnie ta kontrolka gdyż znowu zaczynam myśleć aby opchnąć te dziadostwo, choć trochę sie z nim zżyłem. Może ktoś miał taki problem?

0 2
  • #2 27 Paź 2011 10:24
    krzydan
    Poziom 17  

a byłeś na diagnostyce komputerowej ???
    W ciemno możesz wymienić pół silnika i nie trafić.

0
  • #3 30 Paź 2011 19:24
    Grzegorz Kołczak
    Poziom 8  

Na diagnostykę pojadę po świętach wówczas zobaczymy, choć dziasiaj zrobiłem ze 300 kilosów i nic się nie działo, ale nie chcę lekceważyć sprawy. Dzięki

0