Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ładowarka do Kamery Brakujący KABEL Gdzie dostać?

26 Paź 2011 23:06 1349 1
 • Poziom 9  
  Witam Posiadam Kamerę

  PANASONIC NV-GS17

  Brakuje mi jednego kabelka do ładowarki. Tego który daje stałe zasilanie dla kamery. Oto postaram się opisać jakiego kabla niema:

  Sieć...............VIDEO Camera AC Adaptor Ładowarka ----------->Kabelek którego potrzebuję (OUTPUT: 7.9V - 1.4A) Wyjście z ładowarki jest męskie taka dziurka i bolczyk w środku ---------> Kamera (wejście takie jak wyjście z ładowarki)


  Sprawa wygląda tak że za grosze kupiłem tą kamerkę do zgrywania materiału z kaset. Ale... Brakuje właśnie tego kabla na którym mi bardzo zależy. Chciałbym abyście pomogli mi go znaleźć bo już szukałem ale bez rezultatów. Nie musi być oryginalny byle by kamerka dostawała zasilanie.

  Za wszelkie podpowiedzi będę wdzięczny. A może jest jakieś rozwiązanie o którym nie wiem... Jakiś patent inny kabel pasujący... nie wiem nie znam się więc zostawiam sprawę wam.
 • Poziom 17  
  Idź do elektronicznego, dopasuj wtyczki, gniazda i zrób sobie sam taki kabel. Tak będzie chyba najszybciej i najtaniej. W sumie za nim pójdziesz do sklepu to popatrz na tme czy mają.