Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Gdzie na Szkolenie Automatyka-Simatic S7

praktyk_elektryk 27 Oct 2011 17:06 3316 8
    praktyk_elektryk
    Level 10  
    Cześć,

Muszę odbyć szkolenie i zdobyć poświadczenie umiejętności z PLC (potrzebne w pracy) i tu pytanie, do jakiego ośrodka szkoleniowego najlepiej się zapisać na taki kursik i ile takie coś może kosztować? Przeglądałem krajowe ośrodki prowadzące takie szkolenia, i znalazłem m.in. Encon we Wrocławiu, ale nic o kosztach szkolenia, doczytałem również gdzieś, że Simens prowadzi takie kursy, znajomy mi mówił o Politechnice Śląskiej w Gliwicach. A gdzie najkorzystniej ...
    Pozdrawiam
    Robson_7777
    Level 12  
    Witam

Przejrzyj wątek Link

Encon - 1950 zł
    Intex - 2200 zł
    Siemens - 3000 zł

Ja byłem na szkoleniu w Enconie i jestem bardzo zadowolony.
    315-2DP
    Level 17  
    Na szkoleniu w Enconie nie byłem, tylko w Intexie. Za każdym razem wracałem super-zadowolony. Za kilka dni jadę tam ponownie tym razem na OPC. Bardzo polecam to centrum.
    Adam_Mikolałaj
    Level 9  
    Byłem na szkoleniu we Wrocławiu w Enconie. Szkolenie S7 część 1 i część 2 oraz na WinCC Scada. Bardzo polecam, małe grupy,wiele zadań praktycznych a nie jak to bywa czasami na uczelniach przykłady nie mające odzwierciedlenia w przemyśle, poza tym fachowy instruktor, który jest zresztą praktykiem. Pomaga również po szkoleniu. Co do cen, najlepiej wyślij zapytanie przez stronę encon. Nie mam porównania do innych ośrodków szkoleniowych, ponieważ byłem tylko w enconie.
    plichta
    Level 17  
    Byłem w INTEXIE. Polecam ich szkolenia.
    kizar
    Level 15  
    Ja byłem i w Intex'ie(SCADA) i w Enconie(S7). Nie można mieć zastrzeżeń do żadnego z nich, przy czym Encon ma tę przewagę iż szkolenia ich są autoryzowane przez Siemens.
    praktyk_elektryk
    Level 10  
    Tylko dlaczego te szkolenia tak strasznie drogie..? Ja muszę to zrealizować na własny rachunek - przedsiębiorstwo za mnie nie płaci. I w dodatku jeśli szkolenie z programowania S7 składa się z dwóch części to za każdą trzeba płacić odrębnie. Powinni jakieś obniżki dla pracujących w zawodzie dać;)
    jakubch86
    Level 15  
    Szkolenia prowadzone w siedzibie Siemens

www.siemens.pl/simatic/szkolenia