Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Płatne bramki SMS w Polsce

larsandersson 28 Oct 2011 09:21 2554 4
    larsandersson
    Level 9  
    Witam
    Czy ktoś orientuje się gdzie znajdę serwis oferujący wysyłkę SMSów ze strony lub własnego programu instalowanego na komputerze/telefonie. Chodzi mi o płatną bramkę z esesmesami w cenie poniżej 10gr do wszystkich polskich sieci. Chciałbym też aby wysyłany SMS wyglądał jak wysłany z mojego numeru. (tak jak to jest np w nonohu)
    z góry dzięki za pomoc
    krz2k
    Level 21  
    larsandersson wrote:
    Witam
    Czy ktoś orientuje się gdzie znajdę serwis oferujący wysyłkę SMSów ze strony lub własnego programu instalowanego na komputerze/telefonie. Chodzi mi o płatną bramkę z esesmesami w cenie poniżej 10gr do wszystkich polskich sieci. Chciałbym też aby wysyłany SMS wyglądał jak wysłany z mojego numeru. (tak jak to jest np w nonohu)
    z góry dzięki za pomoc

Jedyne co przychodzi mi na myśl http://tele.play.pl
    Warunkiem jest bycie użytkownikiem play aczkolwiek masz tu o tyle ciekawą sytuację że będąc w pre-paid'owym Freshu i mając aktywną opcję All Inclusive SMS możesz po doładowaniu konta (na warunkach oferty) wysyłać darmowe sms'y do wszystkich polskich sieci.
    larsandersson
    Level 9  
    A coś co jest komercyjną usługą jakiegoś operatora zewnętrznego niekoniecznie komórkowego???
    Nie chciałbym kupować nowej karty i robić to na nowy numer.
    Jeśli chodzi zaś o PLAY to niestety czuje lekki niesmak. To firma, która sieje po oknach i nic sobie z tego nie robi, stacje stawiane na słowo honoru..bez jakichkolwiek pozwoleń...
    chciałbym inne rozwiązanie:)!!
    Dodam ze mam w mbankmobile smsy za 10gr ale troche mnie to boli bo w GGair byly po 1gr...:)
    c-y-r-u-s
    Level 16  
    Do wszystkich możesz mieć za free w orange.pl jak masz karte w orange reg. dostajesz 30 na miesiąc a jak masz poza Orange dostajesz 10 do każdej sieci nawet jak się nie mylę do tpsa
    larsandersson
    Level 9  
    nie chce operatora komórkowego. Nonoh.net ma taką usługę ale kosztuje 16gr za wiadomość. SMS wysłany od nich wygląda jak wysłany z mojego telefonu komórkowego. Chciałbym to samo ale taniej (poniżej 10gr) :) czy ktoś się orientuje czy istnieje coś takiego oprócz betamax (nonoh.net i tym podobne)?
    pozdrawiam