Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak widoku kontaktu w sms... HTC

NUREK.M 28 Paź 2011 09:41 2553 6
  • #1 28 Paź 2011 09:41
    NUREK.M
    Poziom 2  

Witam. Posiadam HTC Wildfire S. W przychodzących sms-ach pokazuje mi się numer zaczynający od +48...a nie nazwa kontaktu. Kontakty mam zapisane np. z imienia i nazwiska to w sms ach wyświetli sie sam numer z +48. Przyznam ze sa przypadki kiedy wyświetli sie nazwa kontaktu, natomiast nie widzę różnicy w ich zapisie na telefonie.
    Czy ktoś zna problem, jak to naprawić ?

0 6
  • #2 28 Paź 2011 12:08
    szczepar
    Poziom 19  

Sprawdź czy nie masz tego samego numeru zapisanego w więcej niż 1 kontakcie.

1
  • #3 28 Paź 2011 13:26
    NUREK.M
    Poziom 2  

Nie, wszystko jest wprowadzone raz i korzystam z jednej pamięci (w tym przypadku telefon)

0
  • #4 28 Paź 2011 13:32
    Temple One
    Poziom 19  

Ja bym zrobił przywrócenie ustawień fabrycznych. Android odstawia różne szopki. Np. ja mając zainstalowane Facebooka, to dodaje mi zdjęcia do kontaktów nie tej osoby co powinno :D Zrób kopię kontaktów na swoim koncie google i spróbuj.

0
  • #5 28 Paź 2011 13:58
    NUREK.M
    Poziom 2  

Ponieważ nie jestem jeszcze biegły w te klocki, będziesz tak miły i podpowiesz jak zrobić kopie na koncie Google ?

0
  • #7 28 Paź 2011 20:02
    NUREK.M
    Poziom 2  

Dzięki :) to chyba mi pomoże. Jak wszystko przebiegnie pomyślnie to dam znać !

Dodano po 5 [godziny] 2 [minuty]:

Badzo dziekuję, link istrona pod nim okazała sie bardzo pomocna. Wszytsko naprawione i działa poprawnie :) Trwało to troszkę długo ale to wina tylko braku doswiadczenia i słabej znajomości zagadnienia !!! Raz jeszcze bardzo dziekuję. Pozdrawiam

0