Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Grupa robocza i udostepnianie plików i drukarek - Brak internetu

28 Paź 2011 19:22 1898 8
  • Poziom 8  
    Witam, mam problem ponieważ ostatnio coś zrobiłem dok. to zmieniłem grupę roboczą i udostępnianie plików włączyłem dałem po prostu kreator konfiguracji sieci
    dałem dalej nazwa komputera później dalej nazwę grupy roboczej zostawiłem na MSHOME dałem dalej dałem włącz udostępnianie plików i drukarek dalej i zakończ od restartu nie mam neta pomyślałem że dam identyfikator sieciowy ok dałem dalej wybrałem że mam w domu zakończ i uruchomiłem komputer ponownie od tej pory nie mam internetu. Co mam zrobić żebym miał neta? ( przypominam że dałem jeszcze raz kreator konfiguracji sieci dałem dalej wybrałem grupę robocze i wyłączyłem udostepnianie drukarek później ponownie dałem Identyfikator sieciowy zmieniło mi grupę na : WORKGROUP )

Proszę o jak najszybsze rozwiązanie mój system to Windows XP Professional SP 3
  • Poziom 43  
    A po co Ci ten kreator jak wcześniej wszystko grało? Nie wystarczyło zmienić nazwę grupy roboczej?
    Czy komputer pobierał adres IP przez DHCP? Jak tak to sprawdź czy jest ustawione automatyczne pobieranie adresu, a jeśli był statyczny to zmień na właściwy.
  • Poziom 8  
    a jak to sprawdzic?? bo jestem zielony

EDIT : Nie wiem co mnie skłoniło ku*** :/:/
  • Poziom 8  
    pomóż jestem nowy nie wiem gdzie co i jak :(
  • Poziom 8  
    ok ale co mam zrobić zebym miał tego neta ??
  • Poziom 8  
    EDIT : mam włączone DHCP i mam włączone automatyczne przydzielanie adresu ale nadal nic mam 0 odebrano 0 wysłano :(