Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Logitech z- 5500 + Sb Live! 5.1

Troyek 28 Paź 2011 22:56 1270 4
  • #1 28 Paź 2011 22:56
    Troyek
    Poziom 2  

Witam. Jezeli zakladajac ten temat tutaj to przepraszam. Mianowicie mam duzy problem. Mam karte dzwiekowa Sb Live! 5.1 i glosniki Logitech z 5500. Chcialbym podlaczyc je przez kabel optyczny ( z 1 strony toslink a z drugiej jack) Przeszukalem juz cale forum ale dalej nie moge znalesc odpowiedzi. A wiec, podlaczam pod dzwiekowke i centrale przewod optyczny. Przestawiam w sterach na "Digital Out Only" I nic... 0 jakiejkolwiek reakcji... Ze wzgledu ze jestem zielony w tym temacie prosil bym o jakas "intstrukcje obslugi dla laikow":) Z gory dzieki!

0 4
  • Sklep HeluKabel
  • Sklep HeluKabel
  • #3 29 Paź 2011 12:05
    Troyek
    Poziom 2  

Rozumiem. A jaka karte bys polecal do tych glosnikow, tak zebym mogl podlaczyc to kablem optycznym? Cena nie gra roli.

0
  • #4 29 Paź 2011 16:18
    WojtasJD
    VIP Zasłużony dla elektroda

Jak dobrze działa to po co zmieniać - połącz cyfrowo ale - elektrycznie - przewodem współosiowym.

Można dołożyć Live! DRIVE - taki bajer do kart SB (montowany tam gdzie napędy 5,25) na którym są różne rodzaje wejść / wyjść.

Jak ma być jednak optycznie to najtaniej wychodzi śledź z nadajnikiem optycznym, który trzeba podpiąć do odp. szpilek z S/PDIF i zasilaniem na karcie...

0
  • #5 29 Paź 2011 17:21
    Troyek
    Poziom 2  

Wspolosiowym czyli?:) Coaxem?

0