Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung odwołuje się od zakazu wprowadzenia na rynek Australii Galaxy Tab 10.1

piokrza 29 Paź 2011 00:06 2004 1
 • Samsung odwołuje się od zakazu wprowadzenia na rynek Australii Galaxy Tab 10.1W miniony czwartek Samsung otrzymał kolejną szansę do odwołania się przeciwko zakazowi wniesionemu przez firmę Apple. Zakaz dotyczy wypuszczenia na rynek Australii tabletu Galaxy Tab 10.1. Koreański prokurator Neil Young, badający sprawę firmy, stwierdził, że sąd federalny wziął pod uwagę "nieistotne kwestie" blokując w ten sposób dopuszczenie do sprzedaży tabletu opartego o system Android. Sędzia Lindsay Foster, który przyjął prośbę Samsunga o ponowne rozpatrzenie sprawy, poddał w wątpliwość możliwość obalenia zakazu przez podmiot oskarżony w tym procesie. Mimo to pozytywnie rozpatrzył wniosek odwołującego oskarżenie i na 21 listopada ustalił kolejną rozprawę.

  Jak donosi źródło, firma Apple nie pozostawia na Samsungu suchej nitki. W kwietniu br. prowadziła międzynarodową kampanię przeciwko tabletowi Galaxy Tab i smartfonowi Galaxy. Wtedy też po raz pierwszy wniesiono pozew w USA przeciwko koreańskiemu potentatowi, za nielegalne kopiowanie wzornictwa i interfejsu iPad'a i iPhone'a. W przeciwieństwie do pozwów, jakie wystosowały marce inni konkurenci, Apple wierzy, że ma uzasadniony sprzeciw wobec tych którzy próbują wykraść jego patenty. Zresztą sam Steve Jobs uważał, że już system Android z samej natury został wykradziony.

  Źródło: http://www.electronista.com/articles/11/10/27/samsung.challenges.apple.win.on.november.21/

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  piokrza
  Poziom 27  
  Offline 
  piokrza napisał 1413 postów o ocenie 142, pomógł 3 razy. Jest z nami od 2007 roku.
 • #2
  fanatykstaroci
  Poziom 13  
  No tak.. iedny apple i biedny steve jobs.. cały świat się na niego uwziął, okrada apple, bo jabuszko jest święte, a steve jobs to jedyny facet na świecie co ma(miał) mózg i umiał myśleć, a reszta świata to debile i złodzieje :/ świetne podejście.