Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki telewizor 22"-26" z dobrą jakością obrazu

Seyv 29 Paź 2011 22:44 3946 6
  • #1 29 Paź 2011 22:44
    Seyv
    Poziom 10  

Chcę kupić telewizor tak 22-26" ale zależy mi na dobrej jakości obrazu. Mam już Samsunga bodajże T22A300 i nie jestem zadowolony z tego co na nim widać :cry:
    Chciałbym by był FullHD - tak by go czasem wykorzystywać jako monitor do PC.
    Najchętniej kupiłbym jakiś z matrycą IPS - ale niewielu producentów podaje rodzaj matrycy. Myślę o FUNAI LED 24-H9223M.
    PS. Telewizor chcę używać w sypialni więc nie chcę aby za bardzo świecił po oczach - najlepsza była by plazma ale tak małych nie ma :cry:
    PS 2 Kwota najlepiej ok 1000zł.

• #2 29 Paź 2011 23:03
    hacker
    Poziom 26  

Zdecydowanie polecam teraz lcd z podświetleniem led, mają bardzo dobrą jakość obrazu i pobierają połowe mniej energii niż zwykłe lcd. Ostatnio sam zakupiłem telewizorek led firmy LG o przekątnej 22 cale i jestem z niego bardzo zadowolony. Ma full opcji w tym full HD, czyli rozdzielczość 1080p i może służyć jako monitor do komputera. Cena też nie wygórowana około 700zł, dokładny model to M2280D-PZ.

• #3 29 Paź 2011 23:11
    Ryszard49
    Poziom 32  

Witam.
    Mam ten sam problem. Wybrałem UE 32D6510 i niestety jest problem z zakupem. Pomijam sklepy internetowe.
    Pozdrawiam.

• #4 29 Paź 2011 23:48
    hacker
    Poziom 26  

Dlaczego pomijasz, ja zakupiłem w electro.pl i nie było problemów, przyszło kurierem.

• #5 30 Paź 2011 00:01
    Ryszard49
    Poziom 32  

hacker odpowiedź jest prosta ja wolę obejrzeć produkt przed zawarciem umowy kupna.

• #6 30 Paź 2011 20:31
    Seyv
    Poziom 10  

Mam już jeden z podświetlaniem LCD ale matryca TN więc obraz do bani. Denerwują mnie zmiany obrazu w zależności od kąta widzenia i to że przy zgaszonym świetle jasne kolory rażą w oczy a ciemnych nie widać. W sumie dalej oglądam TV na starym CRTku ale żona chce telewizor który zajmuje mniej miejsca - czyli taki który można zawiesić na ścianie. Coraz bardziej mam ochotę na tego Funai'a (kąty widzenia i czas reakcji wskazywały by na matryce IPS). Zakup planuje raczej przed internet - można np. kupić na stronie Funai'a.
    Choć obecnie o tej marce można spotkać skrajne opinie nie wiem na ile sa obiektywne...

• #7 31 Paź 2011 11:05
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Będziesz miał jak w przysłowiu - "zamienił stryjek siekierkę na kijek".
    Sprawdź dobre i sprawdzone modele :
    Sharp 22le430
    Toshiba 22sl738

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson