Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bezpłatny Dostęp do Internetu AERO2 + NOKIA E63

30 Paź 2011 10:32 4921 6
  • Poziom 11  
    Witam!
    1. Czy może mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób mogę uruchomić Bezpłatny Dostęp do Internetu AERO2 na Noki e63? Próbowałem sie zalogować do sieci AERO2 lecz wyskakiwał mi jakiś błąd. Bardzo proszę o wytłumaczenie krok po kroku jak to mogę zrobić. Dodam że moja Nokia nie posiada blokady SIMLOCK:). Próba podłączenia do internetu była w okolicach Raciborza - siec AERO2 znajdywał jednak nie udało mi się zalogować do niej.
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Poziom 23  
    Polecam Często zadawane pytania do Aero2:
    http://jdtech.pl/2011/09/aero2-najczesciej-zadawane-pytania.html
    A tam w szczególności Sprzęt, punkt 4.

Jeżeli jesteś w zasięgu sieci Aero2, to po skonfigurowaniu "punktu dostępu" (czyli APN) o nazwie darmowy i próbie połączenia z siecią powinieneś uzyskać połączenie z siecią - w przypadku nowych kart SIM (z blokadą TS11) większość telefonów (i wiele modemów) nie pozwoli na uprzednie zalogowanie do sieci, ale jak widać nie jest ono (zwykle) niezbędne.
  • Poziom 11  
    Czyli jak mam nowa karte(dostalem ja kilka dni temu) z ta blokada to nie uda mi sie zalogować do sieci telefonem Nokia e63?
  • Poziom 23  
    Nie zalogujesz się do sieci (żeby zobaczyć na ekranie Aero2) ale dostęp do bezpłatnego Internetu będzie działał bez problemu, a podczas trwania działającego połączenia z Internetem będzie widoczna siła sygnału i telefon będzie zachowywał się, jakby był zalogowany do sieci - po zakończeniu połączenia z Internetem znowu będzie komunikat o braku zalogowania do sieci.
  • Poziom 11  
    OK mnie już zaczeło działac te AERO2 na Nokia e63. Moje pytanie teraz brzmi czy da się ustawić ten telefonik jako modem dla laptopa (transmisja by szła via bluetooth)? Jeśli tak to proszę o pomoc krok po kroku jak to ustawić.
  • Poziom 23  
    Krok po kroku ci nie wytłumaczę, ale wiem, że to się robi kilkoma kliknięciami w Ovi Suite, który znajdziesz na stronie Nokii dla swojego telefonu.
  • Poziom 11  
    ok dziekuje z odpowiedz