Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zapłon elektroniczny typu Halla do mz ktoś posiada schematy i porady jak zrobić?

30 Paź 2011 11:56 4457 7
  • Poziom 15  
    Witam jestem posiadaczem mz etz 250 z zwykłym zapłonem kontensator i przerywacz i chciałbym to zmienić na zapłon elektroniczny typu halla moduły schematy i wszsytko co jest potrzebne. proszę o pomoc
  • Moderator Samochody
    Trabant z dwusuwowym silnikiem - wszystko co potrzeba do zastosowania w "MZ". Dodatkowo cykl artykułów p. Stefana Roguskiego, min. w Radioelektroniku i EDW.
  • Poziom 15  
    A czy mogłbyś mi wysłać jakie to są nr??oraz dokładniej o co chodzi z trabantem??
  • Poziom 15  
    Hm no wszsytko fajnie tylko tak schemat jest na ostatniej stronie czyli w części 2 więc moje pytanie się nasuwa z czego wziąść ten czujnik halotronowy??
  • Poziom 28  
    W sieci jest wiele opracowań zapłonu do dwusuwa, łącznie z gotowymi modułami za kilka PLN-ów. Halotron, a nawet cały zapłon znajdziesz na allegro, ale trzeba podłączyć z 6 przewodów, dasz radę?
  • Poziom 15  
    Gotowe to każdy głupi umie kupić. Chce sam zrobić i jakieś schematy czy coś.

Moderowany przez manta:

No to jak masz takie aspiracje, to w sieci jest sporo schematów. Ściągaj i do dzieła, bo od pisania samo się nie zrobi. Temat wyczerpany.
    Zamykam.

• Poziom 28  
    No to rusz d..ę i wpisz w wyszukiwarkę zapłon MZ, wyświetliło mi od razu 10 stron ze schematami.