Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Elektromagnes do pieca gazowego steggles

30 Paź 2011 12:00 2532 2
  • Poziom 9  
    Mam piec gazowy dwu funkcyjny steggles ECO-29-2 no i wysiadł w nim elektromagnes który jest częścią modułu firmy Honeywell typ V4635c .Czy w ogóle jest możliwość dostania czegoś takiego lub samego elektromagnesu.Podejrzewam że będzie ciężko.W tym momencie mam pominięty elektromagnes więc piec włącza sie bez różnicy czy jest zapalona świeczka czy nie, co wiadomo grozi wybuchem.Wymyśliłem sobie że potrzebował bym czujnik przy świeczce który w momencie spadku temperatury przerywa styki ,będąc podłączony pod kabel doprowadzający zasilanie wyłącza piec co za tym idzie jak nie ma prądu zamyka on przepływ gazu.Doradźcie co by się do tego nadało.
  • Poziom 15  
    Podaj wymiary tego co potrzebujesz średnica gwintu i foto bo jakiś stary sprawny posiadam i nogę puścić.
  • Poziom 9  
    Przepraszam ze po tak długim czasie odpowiadam .Żeby podać wymiary musiałbym wołać fachowca bo sam nie chcę tam grzebać.Problem rozwiązałem w inny sposób ,kupiłem termostat przełączny zamontowałem przy świeczce i w razie gdy świeczka zgaśnie po około 10sekundach piec się wyłącza.