Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lexmark P4350 - jak rozebrać na części?

30 Paź 2011 13:12 2522 2
  • Poziom 21  
    Czy ktoś wie jak rozebrać tą drukarkę (Lexmark P4350) na części nie mogę się dobrać do rolek w żaden sposób. A nie chcę jej zniszczyć, nie wciąga papieru i chcę przeczyścić ją w środku i wymyć rolki. Może ma ktoś instrukcję serwisową? Bardzo chciałbym naprawić koleżance tą drukarkę, jest z biednej wieloosobowej rodziny :|

Czy ktoś wie jak zdjąć tą górną obudowę (pod skanerem)? Nie mogę jej zdjąć a już wszystkie śrubki i zawiaski odczepiłem które tylko mogłem.

Lexmark P4350 - jak rozebrać na części? Lexmark P4350 - jak rozebrać na części? Lexmark P4350 - jak rozebrać na części? Lexmark P4350 - jak rozebrać na części? Lexmark P4350 - jak rozebrać na części? Lexmark P4350 - jak rozebrać na części? Lexmark P4350 - jak rozebrać na części? Lexmark P4350 - jak rozebrać na części?
  • Pomocny post
    Spec od drukarek
    Podnosisz skaner, luzujesz łapkę podtrzymującą i odchylasz z prawej strony przy zawiasie plastik. Wtedy będziesz mógł podnieść do pionu skaner a następnie wypiąć z elektroniki taśmy i kabelki. Zdejmujesz skaner a potem sprawdzasz czy są jeszcze jakieś śrubki (nie pamiętam czy są). Jeśli nie ma to pewnie zaczepy. Po zdjęciu skanera powinni już pójść.
  • Poziom 21  
    Zdjąłem skaner ale nie mogę odpiąć zaczepów, znaczy nie wiem w których miejscach są i jak się do nich dobrać.

Lexmark P4350 - jak rozebrać na części? Lexmark P4350 - jak rozebrać na części? Lexmark P4350 - jak rozebrać na części?

Edit: jednak mi się udało dzięki magicznej karcie kredytowej (starej) wyczyściłem przedmuchałem poruszałem złożyłem ale teraz jakby nie widziała kartridzy. Prosi o włożenie nowych? Czyżby przez ten tydzień zaschły? Mam myjkę ultradźwiękową niedużą ale czy się rozpuści w wodzie destylowanej bo nie mam nic innego. Bo chyba taśm nie pomyliłem ?