Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

PIONEER TS-W3002D4 vs ground zero gzrw 30spl

30 Oct 2011 18:49 3096 6
  • Level 9  
    Witam
    Który z tych głośników polecacie?
    PIONEER TS-W3002D4 vs ground zero gzrw 30spl
    Słucham różnej muzyki najczęściej techno i hip hop. Chciał bym aby bass niski był dobrej jakości ale również żeby głośnik wyrabiał przy szybszych bitach.
    Jeśli możecie podajcie równiez jakieś inne głośniki w podobnej cenie ktore spełniły by moje wymagania
    z góry dzięki
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 12  
    Miałem tego Pioneera TS-W3002D4 i powiem Ci żę schodzi bardzo nisko,dobry do hip hopu ,ale nie za bardzo wyrabia przy szybkich nutkach .
  • Level 30  
    Jak wyżej, ale można temu zaradzić, jeżeli zrobisz mniejszą obudowę bass reflex wyżej strojoną. Wtedy daje w miarę radę.
    Ja zawsze powtarzam, że hh i techno to prawie jak ogień i woda.
    Style muzyki, które cieżko ze sobą pogodzić kupując głośnik basowy.
  • Level 35  
    Zawsze można zrobić zamkniętą.
    Stawiam na Pionieera, mam TS-W3001 i raczej nie zamieniłbym na tego gzrw, choć przyznam że nie słuchałem go (chyba, bo podobnego ale nie pamiętam modelu, szału nie było).
  • Level 16  
    Jak tego kilowatowego pionka to w 50-60L i strojeniu 30-35hz. Do totalnego ciśnienia, do sluchania muzyki też się zda jak czlowiek chce się wyzyć. Techna też na nim sluchałem. Fruwało wszystko
    Miałem, pałowałem ile wlezie... Kilowat był dla niego idealny z rf power 1000 bd.
    GZRW nigdy nie slyszałem.
  • Level 12  
    A tak wogóle to ten Pionek nie ma 1000W RMS bo troche zawyżone dane są ale sądze że ma około 800W RMS-u i do takiej skrzynki pakować jak kolega wyżej,ja miałem robioną pod wymiary 20 coś litrów i wtedy szału nie było
  • Level 21  
    Ja jestem za GZRW bardzo szybki głośnik w 55 litrów @ 45 Hz. Mimo tak wysokiego strojenia potrafi i tak nisko zejść :)