Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dziwne zachowanie GeForce7600GT

31 Paź 2011 14:15 647 5
  • Poziom 17  
    Witam.

Dostałem od znajomego kartę PALIT GeForce7600GT na AGP. Karta działa ale w obrazie 3D pokazują się dziwne błędy, chyba artefakty. Wygląda to tak (przepraszam za jakość zdjęć, robione telefonem):

Komputer to starszy model ale spisuje się dobrze jak na razie:

Płyta główna : MSI 845E-MAX2
    Procesor: PIV @2,4Ghz
    RAM: 1,5 GB
    Grafika: GF7600GT
    Ponadto: dwa dyski i napęd DVD
    Zasilacz : Fortron 350W

Karta ma podpięte dodatkowe zasilanie, system postawiony od nowa XP i 7, na obu to samo. Instalowałem różne wersje sterowników i nic. Próbowałem wyłączać przyspieszenia sprzętowe, ale to tez nic nie dało. Macie jakieś pomysły ? Karta na śmietnik czy może jeszcze jakoś ją ratować.

Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 30  
    Gra to Mafia, sprawdź jeszcze sterowniki, bo miałem też problem z tą grą na GeForce 7300GT i po wgraniu starszych sterowników wszystko było ok :), pozdrawiam.
  • Poziom 17  
    mietek300 napisał:
    Jak się nazywa ta gra?
    Wyczyść chłodzenie karty graficznej i wymień pastę na nową.

Jak zwykle zapomniałem - chłodzenie wyczyszczone i dodana nowa pasta Arctic Silver.

RoStER napisał:
    sprawdź jeszcze sterowniki, bo miałem też problem z tą grą na GeForce 7300GT

Manfred48 napisał:
    Instalowałem różne wersje sterowników i nic.

Ponadto problem wystepuje w każdej grze, a nawet w systemie w testach dxdiag i w panelu NVIDIA (ustawienia 3D).
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    Myślę dokładnie to samo ale wolałem się upewnić. Na innym komputerze bez zmian.