Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra F - centralny zamek "szaleje"

arek2735 31 Paź 2011 14:59 3010 5
  • #1 31 Paź 2011 14:59
    arek2735
    Poziom 9  

Witam
    Posiadam samochód Opel Astra F 1.6 kombi . Mam wbudowany fabrycznie centralny zamek i alarm. Mój problem polega na tym że gdy gasze światła to centralny zamek zamyka wszystkie drzwi i od razu je otwiera , zameki w ogóle nie reaguje na pilota a kiedy zamykam na kluczyk to zamyka wszystkie drzwi ale od razu otwiera i zostawia zamknięte tylko drzwi kierowcy . Prosze o jakieś wskazówki w tej sprawie i mam pytanie czy kable od centralnego zamka mają coś wspólnego z kablami od radia bo kilka dni temu bawiłem się w podłączanie radia i wydaje mi sie ze od tego czasu mam problem zamkiem

0 5
  • #2 31 Paź 2011 15:27
    Hans30
    Poziom 27  

Posprawdzaj siłowniki . Popatrz czy gdzieś nie masz przetartych kabli szczególnie przelotki. Zrób tylko zdjęcie pilota.

0
  • #3 09 Lis 2011 17:28
    arek2735
    Poziom 9  

Co to znaczy " zrób zdjęcie pilota " ? Bo nie znam się na tym .

0
  • #4 09 Lis 2011 17:38
    Hans30
    Poziom 27  

Chodzi mi o to żebyś zrobił zdjęcie (foto) pilota bo chcę wiedzieć czy to pilot fabryczny. Dołącz foto do swojego postu. A jeżeli masz w samochodzie dokładane (nie fabryczne) radio to nic dziwnego że pilot fabryczny przestał działać spotkałem już się z tym problemem.

0
  • #5 09 Lis 2011 22:09
    arek2735
    Poziom 9  

ok .

Dodano po 14 [minuty]:

Jutro dodam zdjęcie . Jest to czarny pilot z dwoma żółtymi przyciskami . Mam nie fabryczne radio ale wcześniej przy nim działał pilot normalnie . Chciałem tylko przełożyć kable od zasilania w radiu bo nie pamiętało stacji . Przełożyłem ale nic to nie dało więc przełożyłem z powrotem . Nie jestem pewien czy te problemy z zamkiem nie pojawiły mi się wcześniej . Zauważyłem że to samo dzieje mi się jak wyciągam niektóre bezpieczniki .

0
  • #6 08 Lis 2013 22:43
    magnumek
    Poziom 6  

Bezpiecznik centralnego zamka (30) wymień i będzie wszystko w porządku . to samo ja zrobiłem źle podłączając radio , podłączyłęm pod masę boczną a nie główną masę . Odłącz radio i wymień 30 . Pozdrawiam :)

0