Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy JQ-20 zadziała z ASM-10?

darpio 02 Nov 2011 00:23 1819 2
    darpio
    Level 10  
    Moje pytanie dotyczy włącznika JQ-20, ponieważ akurat ten ma wbudowany dodatkowo czujnik dźwięku. Ale wymaga również minimalnego obciążenia 40W. Włącznik ma być użyty jako element inicjujący moduł ASM-10. W sieci jest schemat wewnętrzny tego modułu.
    Pytania:
    - czy ten moduł (ASM-10) z podłączonym odbiornikiem powyżej 40W jest traktowany jako obciążenie o tej wartości?
    - czy w ogóle mój pomysł, którego schemat przedstawiam ma ręce i nogi?

Czy JQ-20 zadziała z ASM-10?

Będę wdzięczny za uwagi, a jeżeli ten układ nie zadziała to o ew. pomoc w przeprojektowaniu przy użyciu tych elementów, które już mam.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Arturo2005
    Level 33  
    darpio wrote:
    - czy ten moduł (ASM-10) z podłączonym odbiornikiem powyżej 40W jest traktowany jako obciążenie o tej wartości?

Nie.
    Poza tym skąd w JQ-20 wziąłeś cztery styki? Z tego co się orientuje ma tylko dwa.
    darpio
    Level 10  
    Prawda na schemacie odniosłem się do modelu LX 01.
    Czy z tym modelem ten układ zadziała?
    Czy jest sposób na zastosowanie jednak modelu JQ-20 :) ?
    Model LX-01 nie ma czujnika dźwięku ale nie ma też minimalnego obciążenia.
    I jeszcze dwa pytania:
    - czy nie będzie problemu przy załączaniu układu równolegle zwykłym włącznikiem - jak na schemacie? Ponieważ nie wiem jak zachowa się ASM-10 przy stałym podaniu L lub N jako impulsu uruchamiającego, nie móiąc już o współdziałaniu z czujnikiem,
    - jak zachowa się oświetlenie ledowe na wyjściu ASM-10, równolegle z jakimś halogenem, czy żarówką?