Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Program do hurtowego pobierania załączników?

02 Lis 2011 14:00 3213 5
  • Poziom 17  
    Szanowni użytkownicy.
    Mam pewien problem- posiadam zbiór kilku tysięcy e-maili, każdy taki e-mail jest z załącznikiem, szukam sposobu, jak w prosty sposób pobrać i zapisac na dysku wszystkie załaczniki z każdego e-maila, jaki otrzymałem.
    Będę wdzięczny za pomoc. Otwieranie każdego e-maila i ręczne zapisywanie załączników jest czasochłonne, natomiast ja nie posiadam aż tak dużo czas na tę czynność.
    Będę wdzięczny za pomoc.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 12  
    Najpierw posprawdzaj wszystkie klienty poczty nie wiem który (miałem ich za dużo) ale któryś miał taka możliwość.
  • Poziom 17  
    hmm, może jakies konkretne namiary? sprawdzenie dzięsiątek programów jest równie czasochłonne :]
  • Poziom 12  
    Sam miałem dziesiątki takich programów, pamietam że thunderbird był jednym z tych który mi się najlpiej podobał. Ale czy miał tą funkcje to nie pamietam. obecnie nie używam już żadnych klientów poczty dlatego namiarów nie jestem w stanie podać
  • Poziom 20  
    Dobrze by było, gdybyś napisał domenę tej skrzynki mailowej. Poszukałem trochę i znalazłem taką możliwość, ale tylko w Gmailu i tylko poprzez przeglądarkę internetową. Poniżej cytat i źródło.

Code:

Proponuję opcję pobierania wszystkich załączników z zaznaczonych e-mail-i w menu "Więcej czynności". Zaznaczam kilka e-mail-i, klikam "Więcej czynności" -> "Pobierz wszystkie załączniki" i pobierają się w formie archiwum.

http://www.google.com/support/forum/p/Gmail/thread?tid=3af3ac5f79dfd7b0&hl=pl
  • Poziom 17  
    :)
    Znalazłem.
    Thunderbird z dodatkiem "attachment extractor" :)
    Wszystko działa... program ma sporo funkcji odnośnie załączników, w tym ta najbardziej mi potrzebna :)
    Wszystko załątwione.