Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka polarPTL1109 nie wiruje

zbyszekwmk 02 Lis 2011 20:26 2982 5
  • #1 02 Lis 2011 20:26
    zbyszekwmk
    Poziom 7  

Kilka dni temu kupiłem pralkę Polar PTL1109, chodzi bardzo cicho i wszystko jest Ok. Podczas danego programu chodzi dobrze i wiruje super. Mam pytanie czemu program samo wirowanie nie działa???Po włożeniu rzeczy mokrych po odpompowaniu tylko, chcę nastawić samo wirowanie i nie działa, odsysa wodę, odpompowuje a nie wiruje mi. Co robię źle. Bardzo proszę o poradę i pomoc. Czy w tym typie pralki sam program wirowanie nie działa czy co??? błagam pomóżcie mi, proszę?? Czekam z niecierpliwością...

0 5
  • #2 02 Lis 2011 22:11
    ~wac
    Poziom 20  

Możliwe ,że dajesz zbyt mało prania i jest duże niewyważenie ,wtedy wirowanie zostaje anulowane

0
  • #3 03 Lis 2011 17:19
    zbyszekwmk
    Poziom 7  

Podejrzewam, ze nie. prałem w programie-ręcznie 4y swetry+poduszka(jasiek), po zakończeniu prania i wyłączeniu pralki stwierdziłem ze swetry są mokre całkiem, więc chciałem dodatkowo włączyć program wirowanie na 800-obrotów. Jak napisałem wyżej program chodził ok.30minut, wodę odpompowywało, odsysało a w ogóle mi nie wirowało. W czym tkwi problem, bądź mój błąd jakiś... ???

1
  • Pomocny post
    #4 03 Lis 2011 22:07
    ~wac
    Poziom 20  

Przedewszystkim poduszek nie pierze się na programie "ręczne"tylko na minimum programie delikatne lub syntetyki .Spróbuj odwirować te swetry bez tej poduszki.Powinno odwirować

0
  • Pomocny post
    #5 03 Lis 2011 22:15
    ROBSON33
    Moderator AGD

zbyszekwmk napisał:
    4y swetry+poduszka(jasiek)

I tu masz odpowiedź, pralka nie mogła ułożyć (wyważyć) prania właśnie dzięki tej poduszce.

1
  • #6 04 Lis 2011 16:41
    zbyszekwmk
    Poziom 7  

Dziękuję bardzo serdecznie Tobie ROBSON33 i Tobie ~wac, przy najbliższym praniu wypróbuje. Nie pomyślałbym,że ta pralka jest tak czuła. Wcześniej w pralce Bosch było zupełnie inaczej i takich problemów nie miałem, odwirowywała nawet jedną rzecz. Dziękuję za Wasze porady, nie ma to jak Dobrzy Ludzie, którzy jeszcze są.
    W razie dalszych problemów będę pisał dalej po porady do Was.
    Pozdrawiam... Zb.

6