Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen Xsara 1.8 99r wskazówka obrotomierza przeskoczyła

02 Lis 2011 22:41 5206 5
  • Poziom 8  
    Mam problem z obrotomierzem wskazówka przeskoczyła na prawą stronę jak uruchamiam auto cos tam sie rusza wskazówka i po chwili opiera sie o ogranicznik w obrotomierzu pytanie czy da się coś z tym zrobić samemu czy to jakaś grubsza sprawa ?
  • Poziom 15  
    Mam taką samą przypadłość te liczniki to kupa jeśli chodzi o wykonanie, u mnie jak siądzie aku i bede próbował kręcić rozrusznikiem to powywija wskazówkami i zostają na dole.
    Jedynie co da sie zrobić to wykręcić licznik i obrócić go do góry nogami i wskazówka wróci do następnego razu.
  • Poziom 8  
    sam przeskoczył

Dodano po 1 [minuty]:

aha czyli wyciągnę go i obrócę zobaczymy wtedy:P

Dodano po 4 [godziny] 48 [minuty]:

Obróciłem licznikiem wskazówka przeskoczyła w swoje prawidłowe miejsce ale nadal nie działa ;/ a przed przeskoczeniem było wszystko ok może jeszcze jakieś pomysły:>?
  • Poziom 1  
    bezpiecznik wyciagnij glowny przekrec luczyk poczekaj az wroci wskazowka na miejsce i wlacz bezpiecznik

Dodano po 2 [minuty]:

a dokladniej w desce rozdzielczej masz bezpieczniki po lewej stronie i jest tam taki jeden sam na srodku wyciagnij go przekrec stacyjke jak nie wroci wlacz kierunkowskaz i powinny wrocic na miejsce nastepnie wlacz bezpiecznik i powinno byc ok ale z sekwencja musisz kombinowac pozdrawiam
  • Poziom 8  
    dzięki za pomoc ale rozwiązałem już problem przez przypadek a dokładnie to padł mi akumulator i jak próbowałem zakręcić to wskazówki na zegarach przeskakiwały raz w na prawa a potem na lewa jak wsadziłem nowy akumulator to nagle obrotomierz zaczął działać:) ale będę pamiętał twoja rade na przyszłość dzięki.