Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kuchenka mikrofalowa Sharp R-240N miga

03 Lis 2011 13:17 1848 3
  • Poziom 43  
    Nowa kuchenka mikrofalowa działa OK. Po podłączeniu do sieci migają kropki na wyświetlaczu intensywnym niebieskim kolorem. Czy jest możliwe wyłączenie tego migania (jest ono uciążliwe zwłaszcza wieczorem) poza oczywiście odłączeniem z gniazda zasilającego?
  • Poziom 39  
    A czy przypadkiem nie trzeba ustawić godziny, co na pewno jest opisane w instrukcji obsługi?
  • Poziom 43  
    movzx napisał:
    A czy przypadkiem nie trzeba ustawić godziny, co na pewno jest opisane w instrukcji obsługi?

Zupełnie celowo ta kuchenka nie posiada funkcji zegara czasu rzeczywistego. Oto fragment z jej instrukcji:
    Kuchenka mikrofalowa Sharp R-240N miga
    I tylko co wyżej jest na temat pulsowania ":". Jak wspomniałem jest denerwujące tak przez całą dobę kuchnia pulsująca jasno-niebiesko. Pozostaje wyjmowanie wtyczki z gniazda sieciowego. Czyżby konstruktorzy Sharp popełnili taką gafę :?: :cry:
    Opisałem sprawę w formularzu kontaktowym Sharp Polska. Zobaczymy co odpowiedzą.
  • Poziom 43  
    Dzwoniłem na infolinię. Okazało się, ze problem znany wielokrotnie zgłaszany w modelu R240N i jak na razie bez rozwiązania. Pozostał po likwidacji zegara czasu rzeczywistego a programista usunął zegar a nie pomyślał o zmianie formy sygnalizacji włączenia do sieci na stały zamiast pulsowania. Problem banalny ale uciążliwy. Temat zamykam.