Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilot uniwersalny - przepełniona pamięć ? (Thomson ROC4238)

SKowalski 03 Lis 2011 15:38 3880 5
  • #1 03 Lis 2011 15:38
    SKowalski
    Poziom 11  

Witam.

Zaprogramowałem pilota (ROC 4238) do obsługi 3 urządzeń wpisując kody ksiązki. Wszystkie urządzenia reagowały poprawnie. Ze względu na to że kilka funkcji brakowało mi przy zastosowaniu podstawowego kodu zacząłem programować metodą LEARN.
    Kilka przycisków w ten sposób zaprogramowałem i było ok do czasu gdy próbowałem zaprogramować funkcje na przyciskach PLAY, STOP, REV itp (dla DVD)
    Pilot od tego czasu zaczął dziwnie reagować. Zawiesił się kilka razy. Po wyjeciu baterii, udało się ponownie zaprogramować pilota wpisując kody z ksiązki.
    Niestety po tym zwisie nie działa już programowanie metoda LEARN. Przy naciśnięciu LEARN - przycisk mrugnie kilka razy i gaśnie.
    Według instrukcji oznacza to że pamięć jest przepełniona lub użyto niewłaściwego przycisku. Niestety nigdzie nie opisane jest jak zresetować tą pamięć (pilota) lub przywrócić do ustawień fabrycznych. Mimo wyjęcia baterii efekt jest ten sam.

W jaki sposób można przywrócić ustawienia fabryczne ?

Pozdrawiam
    SK
    ---
    Nie ma nikt pomyslu jak to odblokować?

Moderowany przez _PREDATOR_:

Nie pisz posta pod postem!

0 5
  • #2 11 Lis 2011 01:00
    bandytaa
    Poziom 1  

A mam pytanie, posiadasz może instrukcje jak wprowadzać te kody? Albo mógł bym prosić o jakaś rade, jak zaprogramować ten pilot?

0
  • #3 11 Lis 2011 19:44
    mastermind1805
    Poziom 10  

Wszystkie uniwersalne piloty mają ograniczoną liczbę zakodowanych częstotliwośći na danych sprzęt, więc wątpie żebyś miał zapełnioną pamieć

0
  • #4 27 Lis 2011 22:03
    super-radzio
    Poziom 2  

Mam oryginalną instrukcję do tego pilota postaram się wrzucić jutro na forum lub piszcie na pw

2
  • #6 13 Maj 2012 11:22
    SKowalski
    Poziom 11  

Ze względu na to że nikt nie potrafił pomoć zamykam temat a pilot idzie do kosza

0