Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie laptopa pod telewizor LCD, wyświetla tylko tapete.

tommyy_1 03 Lis 2011 23:48 8794 6
  • #1 03 Lis 2011 23:48
    tommyy_1
    Poziom 2  

Witam wszystkich:]

Mój pierwszy temat dotyczy podłączenia laptopa pod telewizor LCD.
    nie mam HDMI w laptopie wiec kupiłem kabel VGA i kabel słuchawki/ CZINCZE
    podłączyłem jedno i drugie i wyświetla się mi tylko tapeta laptopa na ekranie telewizora. nie wyświetlają mi się ani foldery ani to co robię aktualnie.

posiadam asusa z kartą graficzną: ATI RADEON XPRESS 200M SERIES

może czegoś nie ustawiłem nie wiem... kolega ma HDMI w laptopie włączył kabel podłączył HDMI pod laptopa i wszystko działa.

Jakieś propozycje?

3.1.15. (11) Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki. [Pablo]

0 6
  • #2 03 Lis 2011 23:52
    goldi74
    Poziom 43  

tommyy_1 napisał:
    Mój pierwszy temat dotyczy podłączenia laptopa pod telewizor LCD.
    nie mam HDMI w laptopie wiec kupiłem kabel VGA i kabel słuchawki/ CZINCZE
    podłączyłem jedno i drugie i wyświetla się mi tylko tapeta laptopa na ekranie telewizora. nie wyświetlają mi się ani foldery ani to co robię aktualnie.

Na TV wyświetla Ci się drugi wirtualny pulpit a na ekranie laptopa pierwszy. Musisz włączyć klonowanie obrazu dla drugiego monitora.

0
  • #3 03 Lis 2011 23:59
    tommyy_1
    Poziom 2  

a jak to się robi?

0
  • #5 05 Lis 2011 17:07
    tommyy_1
    Poziom 2  

Ten link mi jednak nie pomógł. Albo nie wiem gdzie mam szukać tak zaawansowanych ustawień karty graficznej w systemie. No ni jak nie umiem sklonować tych obrazów...

2
  • #6 07 Lis 2011 13:28
    mayer1980
    Poziom 9  

A czy próbowałeś kombinacją przycisków Fn+F8 w taki sposób aby wyłączyć ekran w laptopie a pozostawić jedynie aktywne wyjście VGA?
    Przyciskanie tych przycisków powoduje załączanie i wyłączanie ekranów w pętli czyli:
    1. działa tylko matryca w laptopie
    2. działa matryca i wyjście VGA
    3. działa jedynie wyjścia VGA
    4. powrót do pkt. 1

Jeśli to nie pomaga to trzeba zainstalować ATI CATALYST CONTROL CENTER (w skrócie CCC) i w dziale DISPLAY MANAGER uruchomić klonowanie obrazu (wyświetlanie na jednym i drugim ekranie tego samego).

1
  • #7 10 Lis 2011 20:54
    tommyy_1
    Poziom 2  

Obraz już jest pomogłeś mi klawiszami Fn + f8:] teraz oglądanie filmów nabierze innego formatu;) Dzięki

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo