Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sound Stack - bezprzewodowy system Hi-Fi z dokiem dla iPada od Soundfreaq

piokrza 04 Lis 2011 20:13 837 0
 • Sound Stack - bezprzewodowy system Hi-Fi z dokiem dla iPada od SoundfreaqSoundfreaq ogłosił dziś wprowadzenie na rynek Sound Stack - najnowszego i największego bezprzewodowego systemu głośnikowego Hi-Fi z dokiem dla iUrządzenia. Sound Stack jest trzecim w kolejności systemem nagłaśniającym Bluetooth w uznanej linii Soundfreaqm dołączając do Sound Platform i Sound Step & Sound Step Recharge, co czyni go najbardziej kompletną ofertą w kategorii doko-głośników na rynku.

  Misternie wykonany dla audiofilów Sound Stack oddaje niuanse każdej nuty i jest w stanie perfekcyjnie oddać najprawdziwsze brzmienie każdego gatunku muzyki na każdym poziomie głośności. Urządzenie posiada system DubSub oraz unikalną konfigurację głośników w systemie 2.2, parującą dwa pełnowymiarowe przetworniki z dwoma aktywnymi subwooferami.

  Technologia DubSub w połączeniu ze specjalnie zaprojektowanymi i wzmocnionymi przez Kevlar głośnikami, dopasowaną trójportową obudową i specjalnym systemem dźwięku przestrzennego UQ3 od Soundfreaq mają poprawić jakość dźwięku i dostarczyć efektów akustycznych niespotykanych dotąd w innych dokach z głośnikami.

  Siła dźwięku generowanego przez Sound Stack ma wypełnić nawet największy pokój w domu przy jednoczesnym zachowaniu przejrzystości i wierności dźwięków dla najbardziej wyczulonego na estetykę ucha.

  Jak wszystkie inne produkty Soundfreaq, również Sound Stack pozwala użytkownikom odtwarzać muzykę bezprzewodowo, wykorzystując łącze Bluetooth, z jakiegokolwiek kompatybilnego urządzenia, w tym iPad, iPhone, iPod touch oraz urządzenia Android czy Blackberry. System Hi-Fi udostępnia też dokowanie z ładowaniem iPada, iPhone'a i iPoda oraz uniwersalny port USB służący również ładowaniu innych urządzeń.

  Sound Stack nie służy wyłącznie do odtwarzania muzyki. Może poprawić jakość audio przy oglądaniu filmów, programów telewizyjnych, gier i innych aplikacji z każdego inteligentnego urządzenia. Ponadto po podłączeniu do Apple TV, Blu-ray DVD czy konsoli gier zapewni on jakość dźwięku HD.

  Soundfreaq Sound Stack dostępny jest miedzy innymi w sieci Crutchfield. Pozostałe punkty sprzedaży wymienione są na stronie producenta Soundfreaq.com

  Sugerowana cena detaliczna to 400 dolarów amerykańskich.

  Źródło: http://soundfreaq.com/


  Fajne! Ranking DIY