Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

iPhone 3GS, peknieta plyta i brak zasiegu - jak to obejsc?

aroncz 04 Nov 2011 22:00 3647 5
    aroncz
    Level 10  
    Witam

Trafil mi sie 3GS z peknieta plyta glowna. Ponizej zdjecia. Brakuje na foto cewki ale jak co to ja mam. Mimo ze cewka byla to i tak zasiegu nie bylo, wydaje mi sie ze sciezka w poblizu tego malutkiego kondensatorka jest peknieta.

Czy rade to jakos obejsc?

Z gory dzieki za pomoc.

W razie potrzeby moge wykonac inne zdjecia.

iPhone 3GS, peknieta plyta i brak zasiegu - jak to obejsc? iPhone 3GS, peknieta plyta i brak zasiegu - jak to obejsc?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    marci4
    Level 31  
    Na przykład za pomocą bardzo precyzyjnej lutownicy przylutować kawałek cienkiego drutu wcześniej zeskrobując soldermaskę ze ścieżki.

Mogła też pęknąć jakaś ścieżka w wewnętrznych warstwach płyty - z tym już nic nie zrobisz.
    ebry
    Level 30  
    Wygląda na to, że jedna ścieżka jest pęknięta. Możesz zrobić połączenie (kolor zielony) bezpośrednio z gniazda J5 do gniazda J4, pomijając dławik którego u ciebie brakuje. Kolorem czerwonym zaznaczyłem połączenie według schematu.
    Jeżeli mieszkasz w Londynie i nie poradzisz z tym sobie to daj znać, pomogę.
    aroncz
    Level 10  
    ebry dzieki za schemat

czyli jesli dobrze rozumiem to polaczenie ma wygladac tak?