Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polar 800 PTL - zapętlające się wirowanie

05 Lis 2011 09:25 1548 3
 • Poziom 9  
  witam
  Problem polega na tym:
  pralka normalnie pracuje: pierze, grzeje, pobiera wode do momentu po pierwszym płukaniu, Po płukaniu pierwszym woda jest usunięta i następuje pierwsze wirowanie. Pralka wchodzi na obroty wiruje odsysa wodę okey i w tym momencie przygasaja na chwilę lampki kontrolne i pralka znowu zaczyna ponownie wirować i tak bez konca Ponownie wysysa wode, której nie ma (nie pobiera jej do drugiego płukania) i ponownie wiruje.
  Co może byc przyczyną. Czekam na sugestie co sprawdzic i zrobić ?
  pozdrawiam Mirek
 • Poziom 26  
  na początku możesz wyczyścić komutator (najlepiej specjalną osełką do czyszczenia komutatorów) jeśli pomoże ci to dobrze a jeśli nie to trzeba wymienić silnik i najlepiej jednocześnie przeprogramować pamięć programatora nowym programem...i wtedy dopiero będzie OK.
 • Poziom 9  
  witam ponownie
  mam pytanie jak mam się dostać do wnętrza pralki (a wszczególności do silnika). Czy tak jak w innych osłonę (blachę z przodu) wysuwa sie do dołu czy troche inaczej. Nie chciał bym jej porysować i zepsuć?
  pozdrawiam Mirek
 • Poziom 24  
  Pralkę masz ładowaną od góry, stojąc przed pralką masz odkręcić prawą pokrywę boczną, do odkręcenia wszystkie śruby z tyłu pralki w pionie prawego boku i jedna śruba od frontu u podstawy pralki.