Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

philips lx 8500 w -- nie chce startnąć

tomaszekj-t1 05 Lis 2011 20:25 1327 3
  • #1 05 Lis 2011 20:25
    tomaszekj-t1
    Poziom 2  

Witam mam problem z KINO DOMOWE PHILIPS LX 8500 w , po podłączeniu zasilania świecą się diody i nie reaguje na przycisk POWER . sprzęt był w naprawie ale nic nie zrobili - ponoć padł jakiś procesor i nie można go nigdzie zdobyć , proszę o pomoc w naprawie tego sprzętu .

0 3
  • #2 06 Lis 2011 09:18
    dzimi
    Moderator

tomaszekj-t1 napisał:
    sprzęt był w naprawie ale nic nie zrobili - ponoć padł jakiś procesor i nie można go nigdzie zdobyć , proszę o pomoc w naprawie tego sprzętu .

Jakiej porady potrzebujesz? Jeśli zrozumiałem - oddałeś do serwisu , serwis nie naprawił, czyli chcesz sam to naprawić? Czy masz jakąkolwiek wiedzę? Czy jesteś w stanie przeprowadzić jakiekolwiek czynności wstępne naprawy?
    Sprawdź zasilanie, pracę kwarcu, szynę danych.

0
  • #3 06 Lis 2011 13:13
    tomaszekj-t1
    Poziom 2  

Witam , sam tego nie naprawię , serwis nie był w stanie usunąć tej usterki , do procesora napięcie dochodzi 5 v === ładuje napis PHILIPS i na tym koniec --- DIAGNOZA SERWISU ; USZKODZONY SOFT albo PROCESOR -- którego nie można nigdzie dostać . Interesuje mnie gdzie mógłbym kupić ten procesor - jeśli mógłby Pan sprawdzić na schemacie jaki to procesor i gdzie można go dostać ___ schemat dostępny na ELEKTRODA . ja jestem w tym zielony " dzięki za zainteresowanie .

0
  • #4 06 Lis 2011 16:53
    dzimi
    Moderator

Raczej stawiam na to iż brak komunikacji po I2C do któregoś z ukladów, i że brak dalszej inicjacji procesora.

0