Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy Apple planuje wypuścić Siri także na starsze iPhone'y?

exti 06 Lis 2011 18:12 1028 0
  • Czy Apple planuje wypuścić Siri także na starsze iPhone'y?Przedwczoraj ludzie z jailbreaknation.com otrzymali interesującą wiadomość podaną przez źródło z otoczenia firmy Apple. Chodzi o rzekome testowanie przez Apple usługi Siri na telefonach innych niż iPhone 4S.

    Wspomniano konkretnie o iPhone 4, lecz najprawdopodobniej można też przyjąć, że inne modele również są testowane. Oznacza to potencjalną aktualizację oprogramowania, która pozwoli uruchamiać Siri również na starszych iPhone'ach. Na obecną chwilę Siri da się uruchamiać jedynie na modelu 4S, choć pracownicy Apple'a uzyskali dostęp do specjalnej wersji oprogramowania, która dodaje tą funkcjonalność do starszych iPhone'ów. Hakerzy i programiści obecnie próbują zrobić to na własną rękę (Steve Troughton-Smith osiągnął nawet częściowy sukces w tym zakresie), lecz jeśli Apple wypuściłoby wkrótce oficjalną aktualizację, ich wysiłki okazałyby się niepotrzebne.

    Niewiele osób podejrzewało, że Apple kiedykolwiek doda obsługę Siri do swoich starszych urządzeń, bo usługa ta była jedną z niewielu cech odróżniających iPhone 4S od nich. Wspomniana informacja jednak wydaje się temu przeczyć.

    Źródło:
    http://www.jailbreaknation.com/apple-testing-siri-on-devices-other-than-the-iphone-4s-exclusive