Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie odwarzacza DVB-T do anteny

Par_Dez 08 Lis 2011 08:37 1231 2
  • #1 08 Lis 2011 08:37
    Par_Dez
    Poziom 9  

Witam !
    Kupiłem sobie odtwarzacz Media Tech z dekoderem DVB-T i nie wiem jak go podłączyć do anteny aby sygnał był odbierany w telewizorze,który stoi w drugim pokoju ?
    To znaczy telewizor LCD mam w dużym pokoju jest on podłączony do dekodera Cyfrowego Polsatu.Natomiast odtwarzacz też chcę podłączyć do tego telewizora aby móc odtwarzać pliki multimedialne na telewizorze LCD,ale sygnał DVB-T chcę podłączyć do anteny ale w ten sposób aby móc odbierać telewizję na telewizorze analogowym w drugim pokoju.Antenę zamontuję na dachu(dom jednorodzinny).
    Co potrzebuję dokupić i jak to podłączyć ?

0 2
  • #2 08 Lis 2011 09:23
    keicam5
    Poziom 10  

Jakie interfejsy wyjściowe ma odtwarzacz ??Najlepiej narysuj w pliku co chcesz dokładnie zrobić

0
  • #3 08 Lis 2011 10:59
    KIEROWCA_VW
    Poziom 35  

Ten odtwarzacz multimedialny w jednym czasie oferuje jedną funkcję, więc albo DVB-T albo pliki.
    Podłączając go do LCD i jednocześnie do analogowego telewizora bardzo skomplikujesz sobie życie, w czasie oglądania plików nie będzie można oglądać DVB-T na drugim telewizorze, nie wspominając o konieczności poprowadzenia kabla do drugiego telewizora i zapewnienia możliwości sterowania pilotem z drugiego pomieszczenia...

0