Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wyświetlanie kolorów w odcieniach brązu

kamilk87 08 Lis 2011 14:56 1203 4
  • #1 08 Lis 2011 14:56
    kamilk87
    Poziom 10  

Witam!

Man następujący problem:
    Mam laptop Asus S53SC z systemem Windows 7 64bit. Po Włączeniu komputera i wyświetla mi kolory w dziwnych odcieniach "brązu". Uznałem, że jest to problem kalibracji ekranu, ustawiłem więc wszystko od nowa i wróciła stara kolorystyka. Niestety po restarcie nadal są dziwne odcienie kolorów. Metodą prób i błędów zauważyłem, że już same włączenie aplikacji Kalibruj ekran zmienia kolory na właściwe. Nie musze nic ustawiac wystarczy, że włączę tylko kalibrowanie ekranu.

Wiecie, co to może być za problem? Próbowałem przeinstalować sterowniki, niestety problem pozostał.

0 4
  • #2 08 Lis 2011 15:01
    Matuzalem

Poziom 43  

A to nie jakaś oszczędność ekranu się odzywa (jako opcja domyślna)?

0
  • #3 08 Lis 2011 15:11
    kamilk87
    Poziom 10  

Przejrzałem ustawienia karty i nic takiego tam nie znalazłem. Ale laptopa mam od niedawna, a po drugie zawsze korzystałem z Windows XP a na Windows 7 pracuje dopiero od miesiąca, więc mogłem coś przeoczyć.

0
  • #4 09 Lis 2011 01:05
    Vogelek23
    Poziom 34  

Proszę o zamieszczenie foto z objawem "usterki".

0
  • #5 09 Lis 2011 16:30
    kamilk87
    Poziom 10  

Problem był najbardziej widoczny przy czarnej tapecie, która normalnie powinna być czarna a po restarcie komputera czarny kolor nabierał brązowego odcienia. Niestety nie mogę już wrzucić zdjęcia bo sformatowałem komputer. Laptop był nowy więc dużo danych nie straciłem a obecność partycji recovery znacznie ułatwiła sprawę.
    Zamykam temat. Dzięki za odpowiedzi.

0