Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

przy jakich temperaturach nosicie ze sob± swoje laptopy

iamtheone 08 Nov 2011 17:10 3018 6
    iamtheone
    Level 26  
    Pytanie j.w. pytam się bo np w instrukcji mojego lapka, jest zaznaczona temperatura przechowywania powyżej +5 st. C. , a nieraz w zimę widzi się ludzi z notebookami. Jak to jest u Was? Mróz nie działa jako¶ negatywnie na Wasze sprzęty?

Pozdrawiam :)
    Pritend
    Level 19  
    Cały rok z nim przechodzę. Co prawda nie jest on moj± własno¶ci± lecz firmy, w której pracuję.
    iamtheone
    Level 26  
    dzięki za odpowiedzi

Pritend wrote:
    Cały rok z nim przechodzę. Co prawda nie jest on moj± własno¶ci± lecz firmy, w której pracuję.

a czy zwracasz uwagę, aby np. po pracy odczekac chwilkę, aż laptop się ostudzi i dopiero wychodzisz z nim na zewn±trz, czy po prostu nadchodzi godzina w której kończysz pracę, wył±czasz go, chowasz i wychodzisz?
    Pritend
    Level 19  
    Nawet go nie wył±czam tylko zamykam chowam i wychodzę. Do auta na parkingu mam 300 m. Dwa lata i nic się z nim nie dziej. Oczywi¶cie nosze go w przeznaczonej do tego torbie. Co innego gdybym go transportował luzem. Pewnie przy minus dwudziestu po wniesieniu do ciepłego pomieszczenia skropliła by się para wodna i mogłoby się cos uszkodzić.

Dodam jeszcze że używam go na utrzymaniu ruchu i czasami się zdarza że pracuję przy maszynach gdzie temperatura nie jest zbyt wysoka ( w okre¶lonych porach roku :cry: )
    pawel01
    Level 24  
    Ja mojego lapka używałem na mrozie -20 i nic mu nie było a jak wychodziłem to był ciepły. Chłodzenie miał na poziomie kilku stopni. Laptop to Compaq Armada e500 niezniszczalny.
    User removed account
    User removed account