Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

poszukiwany pilnie schemat wi您ki silnika opel C20XE

09 Lis 2011 20:09 2633 6
  • Poziom 9  
    Witam, znalaz貫m sporo r騜nych schemat闚 na forum niestety tego co mnie interesuje nie, a mianowicie: Schemat wi您ki silnika Opla C20XE na motronic M2.5
    Najlepiej z opisem element闚 i po Polsku z g鏎y dzi瘯uje.
  • Poziom 16  
    daj rok i model-b璠zie 豉twiej i pewniej
  • Poziom 9  
    balonika3 napisa:
    Tutaj zagl康a貫?

Zagl康a貫m tu i niestety do motronic M2.5 nie ma jest do M2.8 kt鏎y jest na elektronicznym zap這nie.

Mam silnik do 92r C20XE na cewce z rozdzielaczem i ECU motronic M2.5 wi璚ej danych nie posiadam. Silnik odziedziczy貫m po koledze kt鏎y mia go w Corsie B jak wiemy w tym modelu to nie wyst瘼owa這 :)
  • Poziom 9  
    Wielkie dzi瘯i w豉郾ie o to mi chodzi這, co prawda po polsku ale i tak ju b璠zie du穎 豉twiej.
    Pozdrawiam Max.
  • Poziom 9  
    Witam potrzebuj schemat pod豉czenia BC auto to vectra A z 90r fabrycznie C20NE bez BC obecnie jest po swapie na C20XE i do這穎nym BC jednak problem tkwi w diagnozie komputerem,gdy pod豉czam nie widzi silnika i w 瘸den spos鏏 nie mog si po陰czy,na BC wy鈍ietla literk F czyli b陰d, BC dzia豉 prawid這wo i pokazuj wszystkie parametry jednak wydaje mi si 瞠 czego nie podpi掖em, lewituje mi jeden kabel cienki niebieski z czerwonym paskiem kt鏎y jest w wi您ce vectry a po stronie silnika jest nie pod陰czony ale w kostce diagnostycznej nie ma takiego koloru. jest jeszcze jedna kostka 8pinowa po stronie auta kt鏎a nigdy nie by豉 pod陰czona,kostek do BC nie by這 fabrycznie. z g鏎y dzi瘯uj i pozdrawiam