Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
HelukabelHelukabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JAKI WYBRAĆ INTEK,TTI,MIDLAND

10 Lis 2011 09:18 2555 3
  • Poziom 2  
    Witam
    Mam problem z wyborem radia nie zależy mi na marce ale żeby miało dobry filtr ANL ale też nie chce wydać dużo kasy . Zastanawiam się nad modelami takimi ,, INTEK 130 PLUS , INTEK M 150, MIDLAND 48 PLUS, TTI 881.
    Proszę o opinie .
    Mam zakłócenia od silnika dlatego musze mieć ANL .
    Wszystkiego próbowałem aby zlikwidować zakłócenia i nic. A na ANL u było najlepiej.

Tytuł poprawiłem, był nieczytelny. [SP5ANJ]
  • HelukabelHelukabel
  • Poziom 31  
    Każde CB z AM ma ANL. Tylko że w kilku można je wyłączyć. ANL nie rozwiąże problemu zakłóceń. Źródło ich trzeba zlokalizować. Czy winny aparat zapłonowy, alternator, ksenony itp. Niewielką poprawę możesz uzyskać montując antenę jak najdalej od źródła zakłóceń i najlepiej gdyby to była antena na stałe montowana.
  • HelukabelHelukabel
  • Poziom 2  
    mam matiza pociągłem osobny kabel zasilania podwójnie ekranowany ,wymieniłem kable wysokiego napiecia kopółke i palec aparatu zapłonowego i nic mam legenta II dałem do serwisu zalutowali dodatkowe filtry w nim i nic kupiłem filter na kabel napięciowy i też nic .Próbowałem inne radia to na tti 880 nie miałem zakłóceń,i na alanie 48 plus też tego nie było,ale jeden gości powedzałmi żebym się zastanowił nad intekiem i dla tego mam dylemat

Regulamin pkt 3.1.13 .[SP5ANJ]
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Witam.
    jaca79 napisał:
    Zastanawiam się nad modelami takimi ,, INTEK 130 PLUS , INTEK M 150, MIDLAND 48 PLUS, TTI 881.

Wszystkie te radia mają ANL.

Przykład :

JAKI WYBRAĆ INTEK,TTI,MIDLAND

Cytat:
    Mam zakłócenia od silnika dlatego musze mieć ANL .
    Wszystkiego próbowałem aby zlikwidować zakłócenia i nic. A na ANL u było najlepiej.

Walcz z przyczyną a nie ze skutkiem.
    Wyeliminuj produkt zakłóceń - to jedyna rozsądna podpowiedź.

Powinieneś szukać nie ANL tylko NB.
    ANL - eliminator szumu
    NB - dyskryminator trzasków

Pozdrawiam.