Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem ze słuchawkami Arctic P311

10 Lis 2011 11:09 6026 2
  • Poziom 1  
    Mam problem z tymi słuchawkami bluetooth. Otóż podczas wciśnięcia i trzymania tak jak napisano w instrukcji ok. 7 sek przycisku nic się nie dzieje. Słuchawki są nowe dopiero wczoraj dostarczone. Kiedy wyjąłem je z pudełka na chwile udało mi się i zapaliła się niebieska dioda sygnalizująca że słuchawki działają w trybie bluetooth, zaraz później się wyłączyła.

Następną ciekawostką jest fakt iż po podłączeniu słuchawek do ładowania (kabel usb i wtyczka usb) słuchawki niby się ładują (dioda czerwona miga) i wtedy śmiało po przytrzymaniu przycisku udaje mi się połączyć z telefonem i słuchawki pięknie grają i działają wszystkie opcje. Jednak zaraz po odłączeniu od ładowania dalej nie chce się zapalić ani niebieska ani czerwona lampka jak to powinno być na filmie zamieszczonym tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=nPErcVHu8QY (min. 3:05).

Podsumowując. Słuchawki nie chcą się włączyć w tryb bluetooth (żadna lampka się nie pali) podczas swobodnego używania. Podczas ładowania wszystko działa jak należy.

Mój telefon to sony ericsson k800i.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

• Poziom 2  
    Problem opisywany może się zdarzyć gdy słuchawki podpinamy do kompa, ale to nic trudnego, trzeba przytrzymać dłużej niż napisano w instrukcji i wszystko jest ok.
    Słuchawki naprawdę bardzo fajne, i grają czysto.
  • Poziom 2  
    Witam,
    mam pytania pokrewne:

1. Słuchawki działają z telefonem komórkowym SGS3. Jednak zamiast zmieniac tracki, przyciski na sluchawkach (wszystkie 4) zmieniaja poziom glosnosci... Jakies sugestie?

2. Sluchawki sparowalem z Win7 32bit (Lenovo T430). pokazuja sie w Devices & Printers, jednak nie sa wyswietlane w Playback devices (sprawdzilem urzadzenia Disconnected oraz Disabled). Nigdzie niestety nie moge znalezc rozwiazania tego problemu. Prosze o wskazowki :)