Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zgasł ekran w laptopie zewnętrzny działa

10 Lis 2011 13:57 3169 17
  • Poziom 9  
    Witam sytuacja wygląda tak że wczoraj podczas przegladania witryn internetu stalo sie cos jakby odswiezenie ekranu czy zmiana rozdzielnosci przygasl właczyl sie ale czesc ekranu byla czarna a ekran w tej samej rozdzielczosci zostal troche zmniejszony na rzecz tej czarnej rownej przestrzeni. sprobowalem zmienic rozdzielczosc na miejsza i zgasl niepotwierdzajac zmian wrocil do tego samego stanu czyli z czarnym ekranem po prawej stronie martycy. wszedlem w jakies ustawienia karty i bylo skalowanie chcialem rozciagnac ten ekran potwierdzilem i zgasl dzis sprobowalem podlaczyc monitor i dziala normalnie co mam zrobic: laptop to compaq presarioV6500
  • Poziom 19  
    Przyjrzyj się dobrze ten matrycy pod światłem czy jest jakiś obraz. Jeżeli tak to wina świetlówek.
  • Poziom 9  
    nie niema nic pod światło
  • Poziom 34  
    Proszę podać numer Service Tag z białej etykiety na spodniej części obudowy.
  • Poziom 9  
    V6642EA proszę dodam że wyłaczyl sie w taki sposób ze niewyglądało to na uszkodenie czegos i przerwanie połaczenia
  • Poziom 34  
    binklej napisał:
    V6642EA
    Do wymiany na poprawioną wersję układ U30 - MCP67M.
  • Poziom 9  
    dzis rano sie pokazały napisy gdy startuje system i ladownie windowsa i zgasło przy logowaniu. można wiedziec ile to kosztuje i z wymiana. dodam jeszcze ze głos mi wcieło laptop jakby niewidzal karty dzwiekowej. Jak sie psuje to wszystko :(
  • Poziom 34  
    binklej napisał:
    Jak sie wali to wszystko
    A za wszystko odpowiedzialny jest właśnie ten jeden układ.
    Koszt skutecznej naprawy z gwarancją 12 miesięcy - około 500zł.
  • Poziom 9  
    drogo to lepiej nowego laptopa kupic niz to wymieniac czesc jest taka droga czy robota?

• Poziom 43  
    Starczy tego "obrażania" Regulaminu. - Bezzwłocznie popraw posty.
  • Poziom 34  
    binklej napisał:
    czesc jest taka droga czy robota?
    Część.
  • Poziom 9  
    niemiła wiadomość, ale dzieki wielkie, czyli poprawy niebedzie od tak a tylko gorzej mozna szykować laptopa do kasacji. :( szkoda bo do teraz był bardzo solidny.

Do moderatora a co tu cenzura. Niebyło nie kulturalnych słow ani chamstwa skierowanego w kogokolwiek.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    binklej: za zlekceważenie polecenia moderatora otrzymujesz ostrzeżenie. Nie zwalnia Cię to z obowiązku niezwłocznego wykonania tego polecenia.
  • Poziom 9  
    jankolo: Za kogo Ty się uważasz, że dajesz mi ostrzeżenia. Nie widzę abym tu kogoś obraził, wiec wskaż mi jako wiedzący najwięcej co mam zmienić. bo tylko zaśmiecimy wątek który jest dla mnie ważny czyli i czystość i przejrzystość.
    Jeżeli nie zrozumiałeś tego, co Ci napisano wcześniej, to napiszę to innymi słowy i dużymi literami:
    Niezwłocznie popraw wszystkie błędy w swoich postach. Interpunkcyjne też.

binklej napisał:
    jankolo: Za kogo Ty się uważasz, że dajesz mi ostrzeżenia.

Uważam się za tego, kim jestem: za moderatora tego forum.
  • Poziom 9  
    dobra , nie chcę mi się sprawdzać czy ty jesteś taki dokształcony i wszędzie wciśniesz przecinek. A moderator to wysokie stanowisko lepiej zejść ci z pola widzenia jak się zbliżasz i w wolnym czasie dokształcać gramatykę. Musisz mieć w szkole dobre oceny.
  • Poziom 34  
    Twoje błędy (i wcale nie chodzi o przecinek, lecz o fatalną ortografię i brak polskich znaków diakrytycznych (ą, ę, ć... itd. oraz interpunkcję pominąłem w zaznaczeniu błędów):

binklej napisał:
    sprobowalem zmienic rozdzielczosc na miejsza i zgasl niepotwierdzajac zmian

binklej napisał:
    nie niema nic pod światło

binklej napisał:
    w taki sposób ze niewyglądało to na uszkodenie czegos

binklej napisał:
    dzis rano sie pokazały napisy gdy startuje system

binklej napisał:
    głos mi wcieło laptop jakby niewidzal karty dzwiekowej

binklej napisał:
    drogo to lepiej nowego laptopa kupic

binklej napisał:
    niemiła wiadomość, ale dzieki wielkie, czyli poprawy niebedzie od tak a tylko gorzej mozna szykować laptopa do kasacji. szkoda bo do teraz był bardzo solidny. (...)
    Niebyło nie kulturalnych słow ani chamstwa skierowanego w kogokolwiek.

A tutaj na przykład (oraz w ostatnim poście) potrafiłeś napisać prawie zgodnie ze sztuką pisowni polskiej (interpunkcja, polskie znaki diakrytyczne):
    binklej napisał:
    jankolo: Za kogo Ty się uważasz, że dajesz mi ostrzeżenia. Nie widzę abym tu kogoś obraził, wiec wskaż mi jako wiedzący najwięcej co mam zmienić. bo tylko zaśmiecimy wątek który jest dla mnie ważny czyli i czystość i przejrzystość.

"Jak Cię widzą, tak Cię piszą" - znasz to przysłowie? Chyba nie życzyłbyś sobie, aby ktokolwiek uznał Cię za nieuka i niechluja, nie znając Cię osobiście...?
    binklej: za konsekwentne lekceważenie polecenia moderatora otrzymujesz ostrzeżenie oraz blokadę możliwości pisania na forum do 20.11.2011. Po upłynięciu okresu blokady nadal będziesz miał obowiązek poprawienia swoich postów.