Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volvo 440 95r. 2,0 immobilizer + pilot

10 Lis 2011 23:08 1924 2
  • Poziom 2  
    Witam forumowiczów. Niedawno nabyłem volvo 440 . Wszystko niby działało ładnie i sprawnie aż do czasu gdy w serwisie pilot odmówił współpracy 2,5 godziny zabawy ale udało się- a jest on niezbedny do uruchomienia silnika(odblokowanie immo). Od tego czasu mimo że wymieniono baterie itp pilot raz działa raz nie w sumie jak mu sie podoba. Elektrycznie sprawdzony wszystko sprawne. Gdzie może byc problem?Może to nie pilot a sterowanie? Dodam że na kokpicie jest kontrolka immo ale wogóle nie świeci - nie wiem spalona bądź coś jest odłaczone. Immo fabryczne jak i centralny zamek. Za wszelkie sugestie itp będę wdzięczny.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 27  
    Mam kilka pytań w związku tematem jaki założyłeś:
    Jak sprawdzałeś pilota?
    Skąd wiesz że dalej nie jest uszkodzony ?
    Co znaczy wg ciebie elektrycznie sprawny?
  • Poziom 2  
    W sersiwisie gdzie stało auto elektryk sprawdził pilota takim dziwnym urządzeniem-zabij nie wiem co to było ale wskazanie ponoc było prawidłowe. W sumie mógl powiedziec co chciał bo ja się na tym nie znam. Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki sprawdzałem przekaźniki za schowkiem po stronie pasażera niby wszystko ok a piolotem auta nie otworze a tym samym nie odlokuje immo. Choć z tym gadem jest tak że z kluczyka czasem też nie zadziała centralny przewody w drzwiach sprawdzone sprawne na przegubach też.Nie wiem gdzie znajduje sie centralka zamka ktora odbiera sygnał z tego pilota. No i to tyle.Także z moja wiedzą a wiarą w to co mówia inni - nie wiem sto procent że pilot jest sprawny. Działał tego dnia ktortego odmowił posłuszenstwa jeździłem autem wszystko grało stanałem pod domem i od tamtej pory stoi. Dziś z racji nie korzystania z auta a wszelakich prób jego uruchomienia padl akumulator. O dziwo gdy wczesniej go wyciagałem z myśla ze to coś pomoże centralny zamek jak tu czytałem nie zazbroil się. Nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale w elektryce może być coś namieszane.