Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Beko WMD 75105 pobiera wode i nie odlacza.

Carolla_78 11 Lis 2011 10:16 3142 7
  • #1 11 Lis 2011 10:16
    Carolla_78
    Poziom 2  

Witam
    mam problem z pralką. Zacznę od początku. Była dziura w bębnie - oddalam ja do naprawy -zakleili, wymienili łożyska bo podobno tez trzeba było. Przywieżli ...
    okazało się, ze owszem nie cieknie woda (z dziury od bębna) ale jak pobiera wodę to nie odcina jej i bęben jest pełniuteńki wody - i aż przecieka przez drzwiczki.
    Kazano mi zamówić nowy hydrostat.
    Ok zamówiłam,założyłam - efekt ten sam.... woda nadal nabiera się do granic możliwości a następnie staje i cisza zalega. woda nie leci dalej przy 4 cm od górnej granicy drzwiczek (wysokość).staje i koniec... nie robi nic.
    Hydrostat sprawdzony - dmuchnięcia... coś tam puknęło, Wężyk - jak się dmucha to bąbluje w bębnie. Proszę o następne rady co robić... bo nie mam pralki już 3tyg a to już jest tragedia..

Mod. ROBSON33
    Regulamin 3.1.13. (10.9, 15)
    Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    Proszę poprawić post nie usuwając powyższego wpisu .

0 7
  • #3 11 Lis 2011 11:03
    Carolla_78
    Poziom 2  

przed oddaniem byla sprawna - jedyne co to fakt ze ciekla pod spodem z dziurawego bebna woda.gwarancja minela doslownie dzien przed zepsuciem sie bebna...naprawa juz mnie wyniosla 300zl plus nowy hydrostat 30zl... hm jakos ci co naprawiaja nie kwapia sie do tego zeby odliczyc mi hydrostat - mimo tego ze mowilam ,ze byla sprawna..

0
  • Pomocny post
    #4 11 Lis 2011 11:17
    czolgista
    Poziom 27  

Trzeba troszkę ich do tego przekonać w końcu mają jakiegoś kierownika lub właściciela ,Jakie to miasto?Zgłosiliście wyciek to po jakiego wymieniali łożyska nikt im nie kazał rozbierając zbiornik uszkodzili coś zapewne .Proszę domagać się właściwego załatwienia problemu.Na PW mogę doradzić jak

0
  • #5 11 Lis 2011 20:42
    TomekCarlos
    Poziom 26  

Ale jak wymieniali łożyska? Przecież ten zbiornik jest nierozbieralny. No chyba że go cięli.

0
  • #6 11 Lis 2011 20:44
    Carolla_78
    Poziom 2  

cieli, sklejali...

0
  • #7 12 Lis 2011 11:21
    Carolla_78
    Poziom 2  

Witam potrzebuje schematu do Beko .

0
  • #8 06 Paź 2015 17:30
    falo22
    Poziom 25  

Witam , mam prośbe jaka jest wartość oporu smd R 77?

1