Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amplituner Pioneer VSX D514 nie dziala

07 Gru 2004 21:28 3525 3
  • Poziom 14  
    Witam

Posiadam amp.Pioneer Vsx d 514 i problem polega na tym ze grał i energertyka wyłączyła prąd po ponownym włączeniu zasilania amp. juz sie nie włacza i nie wiem co moze byc uszkodzone.
    Sprawdzilem wszystkie zabezpieczenia i sa ok . Napiecie na ST BY tez jest 5,6v do miezyłem sie równiez ze uszkodzony jest tranzystor (steruje przekaznikiem)Npn podstawilem i tez nic wogóle nie dosataje sterowanie na baze Nie mam juz pomyslów na to wiec zwracam sie o pomoc do kolegów

Pozdrawiam i dziekuje
  • Poziom 20  
    Witam. mysle,ze trzeba sprawdzic kwarc przy procesorze na plycie czolowej i reset,ew. czy przychodzi zasilanie bezposrenio na procesor. Mysle,ze sprzet sie nie zabezpiecza,bo do tego potrzebne jest choc chwilowe zalaczenie gl. transformatora. W ostateczosci zewrzec na krotko zaciski przekaznika i zobaczyc co bedzie sie dzialo. Niestety,przy wlaczeniach i wylaczeniach sieci czesto padaja procki i mysle,ze tutaj tez:(
  • Poziom 12  
    Podaj symbol procka z płyty czołowej, jeśli jest PD5588a to na nóżce 91 ma być 5V
  • Poziom 2  
    Przytrzymaj jednoczesnie 2 przyciski - enter + andvanced sorround , przez okolo 2 sekundy i pusc. Powinienes uslyszec cyk i sprzecik bedzie gral . Ja znalazlem taki sprzet na ulicy , ktos go wyrzucil bo myslal ze jest zepsuty - rzeczywiscie nie dal sie wlaczyc , ale zepsuty nie byl . Mam nadzieje ze to pomoze . Pozdrawiam []\/[] :D