Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie głośniki i jak zabudować do Pioneer GM-X554

matis1313 12 Lis 2011 11:28 790 0
  • #1 12 Lis 2011 11:28
    matis1313
    Poziom 7  

Siemanko mam wzmacniacz Pioneer GM-X554 2x200w (4ohm) (RMS) i mam pytanie jakie głośniki do niego wrzucić?

Do wydania mam max 300-350zł bardzo podoba mi się MAGNAT XPRESS 10 lub 12 z tym że 10 ma 150W co wydaje mi się zbyt mało jak na ten wzmak za to 12 ma 200W czyli idealnie można powiedzieć ale na styk weszła by mi do bagażnika oczywiście mam zamiar kupić 2 i włożyć po 2 stronach bagażnika.

Co do zabudowy jest taki pomysł: Mam golfa II w bagażniku mam zrobioną "zabudowę" po 2 stronach wzdłuż parapetów są dorobione ścianki z drewna... Z 1 strony od strony tylnej auta (klapa) jest wkomponowany wzmak a z 2 strony też przy tylnej stronie auta jest schowek. Przy stronie głębszej bagażnika (przy siedzeniach) mam więc miejsce na jakieś głośniczki :D 300mm mierzyłem wejdą na styk. Mam pomysł włożyć ich na odwrót czyli magnesem do środka bagażnika co by nadało ładnego efektu... a z 2 strony na opak nie wejdą we wnękę :D za bass refleks posłużyły by otwory na głośniki oryginalne w golfie II na górnych parapetach ewentualnie dołożyć jakieś w samej zabudowie.

Czy ten pomysł na samą zabudowę jest dobry? Podpowiedzcie może coś innego generalnie nie chcę zbyt tracić przestrzeni bagażowej a mieć jakieś łupadła za plecami 300-350zł za 2 głośniki szału nie będzie ale jednak lepsze to niż nic

Dodam tak: Jednostka centralna Alpine ida-x300 4x45w w przednich drzwiach Hertze z odseparowanymi syczkami. W tylnych drzwiach 2-drożne Magnaty nie podam modeli nie mam ich przy sobie grają dobrze brak mi tylko jakiegoś głębszego łupnięcia :D no i chcę wykorzystać wzmak :P

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo