Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Samsung R60plus włącza się tylko z włożoną baterią i na zasilaczu

adgami 12 Lis 2011 12:18 849 0
  • #1 12 Lis 2011 12:18
    adgami
    Poziom 1  

Witam,
    Mam problem z laptopem Samsung R60plus. Kiedyś, podczas burzy grzmotnęło trochę za mocno i popsuł się zasilacz. Został wymieniony, jednak okazało się, że nadal istnieje problem z włączaniem laptopa. Po wielu trudach udało się go uruchomić. Działa tylko wtedy, kiedy bateria jest włożona i podłączony zasilacz. Gdy odłączę zasilacz, komputer zaraz zdycha. To samo dzieje się, kiedy wyjmę baterię. Bez włożonej baterii nie odpali.
    Wydaje się, że bateria jest kompletnie popsuta, chociaż BatteryManager pokazuje mi, że jest w 100% naładowana.
    Co do samego zasilacza, to wtyczka jest troszkę za mała i za długa, po jej włożeniu czuć luz. Wystarczy czasem, że przesunę laptopa po biurku, przypadkiem zmienię trochę ułożenie kabla, coś przestaje stykać i laptop zdycha. Wcześniej, też przez burzę miałam wymieniany zasilacz i również tak trochę nie pasował w gniazdo, ale nie było tak źle, jak jest teraz. Laptop nie wyłączał się przy każdym najdrobniejszym ruchu kabla.
    O co tu może chodzić? Wiem, że bateria do wymiany, ale laptop powinien móc działać na zasilaczu, z wyjętą baterią.

Dziękuję z góry za pomoc.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME