Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Części do przestawki TIG AC/DC tyrystory, płytka AVT-970 itp.

Prezydentrp 13 Lis 2011 15:10 4414 0
  • #1 13 Lis 2011 15:10
    Prezydentrp
    Poziom 18  

Do sprzedania mam części potrzebne do budowy opisywanej na forum przystawki TIG AC/DC. Wszystkie części sprawne, sprawdzone w takim właśnie urządzeniu. Przystawkę taką zbudowałem i działała bardzo dobrze ale okazało się że raczej nie mam potrzeby spawania aluminium a i moje zdolności spawalnicze nie są zbyt dobre :D Z biegiem czasu urządzenie zostało lekko zdekompletowane więc resztę części sprzedaję.
    Tyrystory wraz z radiatorami i trafkami sterującymi - 120zł
    bocznik z miliamperomierzem 40zł
    kompletna płytka sterująca - 60zł
    przetwornica - 20zł
    rezystor około 90W 10 ohm - złożony z 18 rezystorów 180 ohm 5W - 20zł.

Wszystkie te części pracowały ze sobą więc nie będzie problemu z uruchomieniem urządzenia.

Sprzedane !

Gdybyś ktoś był zainteresowany całością to oddam za 250zł z przesyłką
    [Sprzedam] Części do przestawki TIG AC/DC tyrystory, płytka AVT-970 itp. [Sprzedam] Części do przestawki TIG AC/DC tyrystory, płytka AVT-970 itp. [Sprzedam] Części do przestawki TIG AC/DC tyrystory, płytka AVT-970 itp. [Sprzedam] Części do przestawki TIG AC/DC tyrystory, płytka AVT-970 itp. [Sprzedam] Części do przestawki TIG AC/DC tyrystory, płytka AVT-970 itp. [Sprzedam] Części do przestawki TIG AC/DC tyrystory, płytka AVT-970 itp. [Sprzedam] Części do przestawki TIG AC/DC tyrystory, płytka AVT-970 itp.

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).