Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hp Deskjet 845c nie widzi papieru

13 Lis 2011 18:32 2584 2
  • Poziom 9  
    Witam mam problem z drukarka Hp Deskjet 845c która nie widzi papieru, papier oczywiście jest a mruga ciągle ta dioda od papieru i od zasilania. Kadridze wychodzą ale nie na środek tylko wychodzą maksymalnie w lewo i z powrotem się chowają i nie zatrzymują się na środku, nie wiem czego to może być wina.
  • Spec od drukarek
    Brudny encoder karetki, uszkodzona stacja serwisowa (kręci silnik?) lub elektronika.
  • Poziom 9  
    Mam pytanie do kolegi o drukarki 720c, oraz 845c. Rozkrecilismy obie drukarki aby wyczyścić. Zastanawialem sie czy płyta główna od 845c ( bardzo zniszczona obudowa, plastik sam peka) wejdzie do 720c i odwrotnie. Okazalo sie, ze żadna nie odpaliła na innej płycie. Po powrocie płyt głównych do swoich drukarek okazalo sie ze sie dziwnie zachowuja mianowicie po podłączeniu i włączeniu silnik tam gdzie jest gąbka do skraplania tuszy cofa sie do tylu i silniczek jakby przeskakiwal, bo koncza sie zabki. W tym czasie tusze albo przesuwają sie bardzo dziwnie srodek, lub na koniec prawej strony. Czasem nie rusza sie wcale i nie pracyje silnik od zebatek.....
    Czy kolega moze pomoc. Czy to moze byc blad skrecenia drukarki, czy uszkodzilem plyte główną...