Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Suzuki przedstawia listę pojazdów elektrycznych na targi 2011 Tokyo Motor Show

lukasker 14 Nov 2011 08:11 1232 0
 • Suzuki przedstawia listę pojazdów elektrycznych na targi 2011 Tokyo Motor Show Suzuki przedstawia listę pojazdów elektrycznych na targi 2011 Tokyo Motor Show Suzuki przedstawiła listę samochodów i motocykli, które zostaną pokazane na targach 2011 Tokyo Motor Show. Na liście znajdziemy kilka modeli elektrycznych.

  Q-concept:
  Q-concept można najprościej opisać jako konkurent Smarta, czyli bardzo małe auto miejskie. Q-concept ma tylko 2,5 długości i miejsce dla dwóch pasażerów. Został zaprojektowany z myślą o codziennych podróżach na dystans do około 10km. Auto ma być dostępne w kilku wariantach, np. miejsca dla rodzica z przodu i dwójki dzieci z tyłu. Może być jeszcze małe auto dostawcze z miejscem dla jednego pasażera i przestrzenią ładunkową z tyłu. Więcej w źródle.  Suzuki przedstawia listę pojazdów elektrycznych na targi 2011 Tokyo Motor Show Suzuki przedstawia listę pojazdów elektrycznych na targi 2011 Tokyo Motor Show

  Swift EV Hybrid
  Jest kompaktowym autem elektrycznym z zwykłym silnikiem, który ładuje akumulatory. Typowy Suzuki Swift pokonuje dystans 20−30km. Swift EV Hybrid przejdzie taki dystans na baterii, a w razie konieczności dalszej jazdy uruchamiany jest dodatkowy zwykły silnik. W porównaniu ze zwykłymi elektrykami Swift EV Hybrid ma mniejszą baterii. Jest lżejszy, szybciej się ładuje i jest tańszy. Więcej w źródle.

  Źródło

  Cool? Ranking DIY
  [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
  About Author
  lukasker
  Translator, editor
  Offline 
  Has specialization in: programowanie, strony www, sprzęt komputerowy
  lukasker wrote 2900 posts with rating 159, helped 0 times. Live in city Kielce. Been with us since 2010 year.