Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie 2 tv sumator sygnału

Kara93 14 Lis 2011 15:13 2068 3
  • #1 14 Lis 2011 15:13
    Kara93
    Poziom 6  

Witam! Jak podłączyć satelitę naziemną z dekodera ITI 2849 na drugi telewizor? Przy tv 1 jest podłączony dekoder do satelitarnej, a od dekodera idzie też podłączyć jeszcze tą naziemną na drugim tv i jak to zrobić? Chodzi tylko, żeby tv drugi odbierał naziemną. Poradzono mi, aby kupić Zwrotnicę Sumator i podłączyć przez to, że kabel z anteny naziemnej, kabel z modemu podlączyć który jest na tv podpisany i to do telewizora. Zakupiłem końcówkę vector DISEqC 2x1 SWITCH od lewej strony LNB1 out oraz LNB2 i po podłączeniu niestety nie działa, bardzo proszę o szybką odpowiedź jak to podłączyć!

0 3
  • #2 14 Lis 2011 15:31
    matzg
    Poziom 35  

Kara93 napisał:
    Jak podłączyć satelitę naziemną

A co to takiego?
    Napisz co masz i co chcesz uzyskać..jakoś sensownie.
    DISEqC 2x1 SWITCH służy do podłączenia dekodera na dwa konwertery (np. dwie satelity HB i Astra)

0
  • #3 14 Lis 2011 15:45
    Kara93
    Poziom 6  

posiadam telewizję n na kartę z dekoderem hd ITI 2849 i to mam podłączone do jednego telewizora i teraz chcę podłączyć przez ten dekoder telewizję naziemną do drugiego telewizora bo się da, tylko nie wiem jak ma wyglądać podłączenie tego..

0
  • Pomocny post
    #4 14 Lis 2011 15:49
    _cheetah_
    Poziom 37  

można na różne sposoby, np. tak:

kabel z anteny podłącza się do rozdzielacza na dwa:

taki, jeśli antena TV jest bez wzmacniacza

taki, jeśli antena TV jest z wzmacniaczem

a z wyjść rozgałęźnika podłącza się do wejść antenowych dekodera n-ki i do tego drugiego telewizora.

Tylko uwaga, drugi telewizor musi mieć wbudowany dekoder DVB-T (mpeg-4)

Ten przełącznik Disegc to jest do anteny satelitarnej, jeśli chce się odbierać z dwu satelitów.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo