Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Google znowu zmienia wygląd YouTube

lukasker 14 Lis 2011 15:45 3455 10
  • Google znowu zmienia wygląd YouTubeGoogle chyba stwierdziło, że wprowadzony w zeszłym roku layout YouTube się zestarzał i właśnie wprowadza nowy. Nowy interfejs jest jeszcze testowany i wprowadzany stopniowo w kolejnych częściach świata. Oprócz nowego wyglądu widoczna jest integracja z Google+.

Najważniejsza lista zmian:
    -głębsza integracja z Google+, między innymi pokazuje wideo z kręgów użytkownika,
    -nowa kolumna po lewej stronie z subskrypcjami i wyróżnionymi wideo,
    -wideo na stronie głównej będą wyświetlane w jednej linii, by obraz i opis wideo był większy i bardziej przejrzysty,
    -lekko podrasowano schemat kolorów,
    -rozszerzono możliwości przycisku wideo pełnoekranowego o opcje zmniejsz/powiększ;
    -YouTube dostanie nową favi ikonę.
    Więcej informacji i zdjęć nowego YT w źródle.

Źródło

Fajne! Ranking DIY
    O autorze
    lukasker
    Tłumacz Redaktor
    Specjalizuje się w: programowanie, strony www, sprzęt komputerowy
    lukasker napisał 2915 postów o ocenie 126, pomógł 0 razy. Mieszka w mieście Kielce. Jest z nami od 2010 roku.
  • PCBway
    Jarko2227
    Poziom 10  
    da się testować już tak jak cosmic panda ??
    KJ
    Poziom 31  
    Niech mi ktoś wyjaśni jak interfejs może się zestarzeć ? Bo jakoś tego nie rozumiem. Pewnie jak zawsze zmienia na "lepsze" bez możliwości powrotu do "gorszego" tak jak allegro.
    daavid117
    Poziom 42  
    Dokładnie jak wyżej... Lepsze wrogiem dobrego. Zmiany wprowadzone na YT rok temu drażnią mnie do dziś, a allegro jest wręcz trudne w przeglądaniu od kiedy wprowadzono te dziwne zmiany.
  • PCBway
    Mariojas
    Poziom 17  
    daavid117 napisał:
    a allegro jest wręcz trudne w przeglądaniu od kiedy wprowadzono te dziwne zmiany.

Bez przesady. Jest prawie taka sama funkcjonalność. Mi jedynie brakuje pola "Lokalizacja". Jeśli nie ma uzupełnionego pola "Dane firmy" to praktycznie nie wiadomo skąd jest przedmiot.
    mikas3676
    Poziom 14  
    Teraz allegro trochę przypomina ebay, a ja wolałem stary wygląd allegro, był bardziej przejrzysty.
    flubber.trip
    Poziom 27  
    Mi natomiast w allegro przeszkadza najbardziej rubryka z płatnościami i wysyłką, wcześniej była widoczna od razu, teraz muszę specjalnie kliknąć odpowiednią zakładkę, aby zobaczyć to co mnie interesuje, to samo z ofertami kupna. Co do youtube, aktualny interface mi się podoba i przyzwyczaiłem się do niego bardzo szybko, zobaczymy jak będzie z nowym ;]
    wlw_wl
    Poziom 38  
    Interfejs interfejsem, ale ten nowy player (HTML5) jest beznadziejny.
    daavid117
    Poziom 42  
    Mariojas napisał:

Bez przesady. Jest prawie taka sama funkcjonalność. Mi jedynie brakuje pola "Lokalizacja". Jeśli nie ma uzupełnionego pola "Dane firmy" to praktycznie nie wiadomo skąd jest przedmiot.
    To, że przedmioty wyświetlane są w śmiesznie wysokich wierszach Ci nie przeszkadza? Jak dla mnie to istna tragedia, bo na ekranie wyświetla mi się dosłownie kilka aukcji + mniejsza czytelność samych aukcji. Można się w tym zgubić.
    Malarz1996
    Poziom 11  
    Mnie naprawde bardzo wkurzają zmiany na tych serwisach. Youtube, allegro zwłaszcza. W dodatku jak zdąże się przyzwyczaić to lada chwila znowy zmieniają. Tylko po co? Pozdro.
    mtaton
    Poziom 21  
    A jak można przetestować ten wygląd ? Ja nadal mam po staremu wszystko.