Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pompa paliwa audi 80 - demontaż

24 Gru 2006 05:43 11419 11
  • Poziom 10  
    Mam audi 80B4 2,0 16V 103kw 93r (lpg).
    Siadla mi pompka ppaliwa (nie slychac jej gdy zalaczam zaplon).
    Jak sie do niej zabrac, zeby wydostac ja ze zbiornika i sprawdzic co z nia jest nie tak.
    Prosze o podanie kolejnosci czynnosci do wykonania abym go nie wysadzil w powietrze :).
    Z gory dzieki i pozdrawiam.
  • Poziom 11  
    nie jest to naprawa skomplikowana,jeśli troche masz wprawy w maprawach samoch i jakies narzędzia to poradzisz,wysadzic go w powietrze to raczej trudno,chyba że jakiś płomień zbliżysz do zbiornika,czasem przy wymianie pompy trzeba rozważyć płukanie zbiornika. a czy audi ma LPG
  • Poziom 23  
    Ma lpg przeciesz mariuszb4 napisał (lpg) a przy gazie to one siadają prawidłowo powinno się mieć pół zbiornika paliwa zeby pompka miała chlodzenie a one są drogie ewentualnie można zrobić odcięcie tej pąpki przekażnikiem tak aby nie działala jak samochud chodzi na lpg. pompkę mozesz wyjąć odkręcając zbiornik ale nie wiem czy nie mam jakiegoś dojścia pod siedzeniem ale chyba jest
  • Poziom 12  
    w bagazniku jest okragly dekiel. nalezy go odkrecic. pod nim jest taki 'kapsel', w ktorym umocowane sa wezyki i dlawiki od przewodowelektrycznych. na abwodzie tego kapsla jest plastikowa nakretka. nalezy odkrecic. pompa sie dzi ponizej w plastikowym koszu. zeby wyjac sama pope to trzeba odmontowac czesc tego kosza. przekrecajac kawalek w lewo. uwazac, zeby nie polamac.

na podstawie audi b4, 93 r. 2,3 litra 5 cylindrow.
  • Poziom 10  
    Panowie dziekuje bardzo za szybkie podpowiedzi, postaram sie to wydobyc z niego.
    Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Cytat:
    czynnosci do wykonania abym go nie wysadzil w powietrze

Przed wykonaniem czynności wymienionych wyżej zgasić papierosa:D:D
  • Poziom 2  
    Witam mam pytanie takie że niepali mi na benzynie a na GAZIE pali sprawdzałem pompe dziala lecz nieciagnie paliwa jak ja podlacze co to może być moze jakiś przekażnik sprawdzialem bezpieczniki wszystkie sa dobre ale słyszalem ze moga gdzie inndziej od pompy być bezpieczniki jak ktoś moze niech odpisze z GóRY DZIENKUJE.
  • Poziom 38  
    jak pompa działa to musi ciągnąc paliwo ,a jak nie ciągnie to nie działa.
  • Poziom 2  
    no wlaśnie wyciagnelem pompe idziala to co moze byc innego bo ja juz nieiwm za co sie bradzo.
  • Poziom 38  
    czy to znaczy ,że pompuje paliwo,czy tylko ją słychac bo nie rozumiem.
  • Poziom 2  
    pompe paliwa slychac lae jak przekarcam stacyjka to jej niesychac zeby chodzila o to mi chodzi i niewiem co teraz zrobic wlasnie:(
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Pompę słychać ale jej nie słychać, czyli moim zdaniem to ona działa ale jest zepsuta.
    Ze względu na nieużywanie języka polskiego temat zamykam (i tak nikt nie zrozumie)