Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Platan Progres 40 - dzwonienie przez "80"

lukaszj84 14 Nov 2011 19:52 870 1
    lukaszj84
    Level 10  
    Witam,

Jestem świeży w temacie central telefonicznych, no ale zacząłem tak czy inaczej to i muszę skończyć zabawę z centralą z tematu.

Problem polega na tym, że po ingerencji w centralę nie można dzwonić z żadnego telefonu przez wybranie na początku numeru 80. Można dzwonić natomiast jedynie przez "0". Cała rzecz "popsuła się" po tym jak ustawiłem zapowiedź, która ma pojawiać się tylko w dni weekendowe. Być może coś przez uwagę zaznaczyłem i wysłałem do centrali, a teraz nie mogę znaleźć błędu.
    Mam 3 linie miejskie, w uprawnieniach mam do każdego zacisku dodane dzwonienie przez 80, ale tak jak wspominałem, nie działa. Dodam, że dzwoniąc przez 0 wybieranie numeru trwa długo, a w słuchawce pojawia się dźwięk wybierania impulsowego (tak przynajmniej mi się wydaje).

W czym może tkwić problem?

Pozdrawiam.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    lukaszj84
    Level 10  
    Problem rozwiązany.

Centrala przełączyła się w wybieranie impulsowe. Wystarczyło wiedzieć ze dtmf to wybieranie tonowe i ustawić to w uprawnieniach.