Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CA6 przeniesienie manipulatora

14 Lis 2011 21:09 1050 7
  • Poziom 16  
    mam przenieść manipulator do centrali CA-6.

Nie posiadam kodów do centralki.
    Czy mogę przenosić bez wyłączenia zasilania centralki ???

co Mi doradzą profesjonaliści ???
  • Poziom 16  
    Witam!
    Przenieść oczywiście możesz, ale obawiam się, że bez kodu możesz nie skasować sabotażu o rozłączeniu klawiatury. Proponuję spróbować jeśli tak będzie to tylko pozostaje reset i programowanie od nowa .
  • Poziom 16  
    klient kod do kasowania alarmów Posiada , brak kodu Master, dlatego byłby problem z ustawieniem czasu po wyłączeniu centralki.
  • Poziom 26  
    kowallz napisał:
    brak kodu Master,

Witam.
    Czegoś tutaj nie rozumie , kto ma ten kod ?? klient nie jest właścicielem systemu ??
  • Poziom 16  
    Proste inny instalator instalował i nie dał mastera. Też tak robię bo czasami klient potrafi tak pogrzebać w systemie i potem twierdzi, że to ja go źle zaprogramowałem. :)

Proponuję nadal ten reset . CA-6 to mała centralka i nawet zaprogramować ją z "palca" to jest pikuś nawet przy klawiaturce LED.

Co do ustawienia czasu użytkownik też może to zrobić . Hasło * i funkcja nr. 6 :) Zapraszam do lektury instrukcji :)
  • Moderator - Sieci, Internet
    LiveCam napisał:
    Też tak robię bo czasami klient potrafi tak pogrzebać w systemie i potem twierdzi, że to ja go źle zaprogramowałem. :)

Niestety jest to częsty przypadek ;) Choć nie powinno się tak robić, bo zawsze możesz być w kręgu podejrzanych.
  • Poziom 28  
    A wejście w tryb serwisowy z kołków i restart haseł to nie lepsze wyjście ?
  • Poziom 16  
    Przeniosłem manipulator , musiałem wyłączyć centralkę, oraz po włączeniu wklepać czas , wystarczyło hasło master