Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

CA6 przeniesienie manipulatora

14 Nov 2011 21:09 1080 7
  • Level 16  
    mam przenieść manipulator do centrali CA-6.

Nie posiadam kodów do centralki.
    Czy mogę przenosić bez wyłączenia zasilania centralki ???

co Mi doradzą profesjonaliści ???
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 16  
    Witam!
    Przenieść oczywiście możesz, ale obawiam się, że bez kodu możesz nie skasować sabotażu o rozłączeniu klawiatury. Proponuję spróbować jeśli tak będzie to tylko pozostaje reset i programowanie od nowa .
  • Level 16  
    klient kod do kasowania alarmów Posiada , brak kodu Master, dlatego byłby problem z ustawieniem czasu po wyłączeniu centralki.
  • Level 26  
    kowallz wrote:
    brak kodu Master,

Witam.
    Czegoś tutaj nie rozumie , kto ma ten kod ?? klient nie jest właścicielem systemu ??
  • Level 16  
    Proste inny instalator instalował i nie dał mastera. Też tak robię bo czasami klient potrafi tak pogrzebać w systemie i potem twierdzi, że to ja go źle zaprogramowałem. :)

Proponuję nadal ten reset . CA-6 to mała centralka i nawet zaprogramować ją z "palca" to jest pikuś nawet przy klawiaturce LED.

Co do ustawienia czasu użytkownik też może to zrobić . Hasło * i funkcja nr. 6 :) Zapraszam do lektury instrukcji :)
  • Moderator of Networks, Internet
    LiveCam wrote:
    Też tak robię bo czasami klient potrafi tak pogrzebać w systemie i potem twierdzi, że to ja go źle zaprogramowałem. :)

Niestety jest to częsty przypadek ;) Choć nie powinno się tak robić, bo zawsze możesz być w kręgu podejrzanych.
  • Level 28  
    A wejście w tryb serwisowy z kołków i restart haseł to nie lepsze wyjście ?
  • Level 16  
    Przeniosłem manipulator , musiałem wyłączyć centralkę, oraz po włączeniu wklepać czas , wystarczyło hasło master