Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka to moc przyłączeniowa?

15 Lis 2011 14:59 6097 11
  • Poziom 13  
    Witam
    Kto z kolegów oriętuje się, jaka jest przydzielona moc przyłączeniowa przy zabezpieczeniu 3x63A?
    Wiadomo, ze przy 3x20 moc to 12kw. 3x25, to 16kw.itd....
    Pozdrawiam.
  • Poziom 13  
    Chyba zależy od zakładu energetycznego. Np ja mam 3 x 32A a moc umowna to 7kW.
  • Pomocny post
    Moderator - Elektryka
    sabcio_2 napisał:
    jaka jest przydzielona moc przyłączeniowa przy zabezpieczeniu 3x63A?

40 kW
    źródło
  • Poziom 38  
    kkas12 napisał:
    Kto walnął babola?

Slawo na 100 % :D
  • Poziom 13  
    Może i ja, nie mam dostępu do zabezpieczenia przedlicznikowego. Mam za to fakturę z PGE. Jeśli to 32A to łączna wartość bezpieczników to przepraszam.

Jaka to moc przyłączeniowa?
  • Specjalista elektryk
    kkas12 napisał:
    Jeden przy 3x32A ma 7kW a drugi przy dwukrotnie większym zabezpieczeniu 40kW.
    Kto walnął babola?

Tak naprawdę, to żaden z nich, bo jeden pisze o mocy umownej, a drugi o przyłączeniowej.
  • Moderator - Elektryka
    Autor pytał o moc przyłączeniową.
  • Poziom 11  
    Samo zabezpieczenie WLZ za dużo nie powie, trzeba zajrzeć do warunków przyłączenia do sieci które wydało ZE , gdyż każde ZE ma swoją politykę wydawania warunków przyłączeniowych, a moc będzie blokowana ogranicznikiem mocy o pewnej wartości. Jeżeli obiekt jest przyłączony do sieci to musi być umowa i tam pisze jaka jest moc przyłączeniowa, bo na pewno była wykupiona za odpowiednie pieniądze.
  • Poziom 12  
    PGE Dystrybucja S.A. 2011 Lublin - zgodnie z obowiązującą taryfą dla wartości zabezpieczenia przedlicznikowego 63A moc przyłączeniowa wynosi 33 -40kW dla 3fazowego zasilania
  • Poziom 13  
    Rozumiem i dzięki za infa.