Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera internetowa zawiesza przeglądarkę

Ci3b41991 15 Lis 2011 16:50 1240 0
    Ci3b41991
    Poziom 8  
    Witam serdecznie :D Nie wiem czy jest to odpowiedni dział, ale nie wiedziałem gdzie przypasować ten temat. Od pewnego czasu borykam się z pewnym problemem. Jak w temacie, chodzi mi konkretnie o kamerę internetową wbudowaną w moim laptopie Toshiba Satellite C650D z systemem operacyjnym Microsoft Windows 7 wersja 32 bit. Problem polega na tym, że kiedy wchodzę na np. omegle, czy też jakąkolwiek stronę internetową wykorzystującą Flash do komunikacji z kamerką, flashplayer wykrywa kamerę, ponieważ wyświetla komunikat o zezwolenie (lub odmówienie) stornie do dostępu do kamery. Wcześniej wszystko działało wporządku, aż nagle z nieznanego mi powodu po kliknięciu na "zezwól" przeglądarka wyrzucała błąd i się wyłączała, działo się tak z Operą oraz IE <_< . Wiele już próbowałem... Reinstalacja sterowników kamerki, reinstalacja flashplayera, zainstalowanie shockwave, ale wszystko bez skutku. Może ktoś miał już wcześniej taki problem i/lub wie jak mu zaradzić?

Jak wygląda błąd pokazuję na screenach:

Błąd z Internet Explorera:

Błąd z Opery

Pragnę jeszcze dodać, że sama kamera działa dobrze kiedy uruchamiam ją normalnie programem do obsługi kamery internetowej.